Najpiękniejsza choinka Naszego Miasta wybrana! Zobacz ZDJĘCIA!

Zakończył się nasz plebiscyt na najpiękniejszą miejską choinkę w Polsce. Według Waszych głosów, najwspanialsze świąteczne drzewko pojawiło się w Chojnicach. Drugie miejsce zajęła choinka z Człuchowa, natomiast trzecie z Gdyni. Zobaczcie galerię zdjęć ze wszystkich nadesłanych miast!

Plebiscyt na najpiękniejszą choinkę Naszego Miasta rozpoczęliśmy 15 grudnia. Na Wasze zgłoszenia czekaliśmy do 22 grudnia. Etap głosowania trwał do 6 stycznia włącznie. Z wynikiem 5055 głosów wygrała miejska choinka z Chojnic. Przez cały czas trwania plebiscytu, mogliście obserwować rywalizację oraz komentować, które drzewko podoba Wam się najbardziej.

Kliknij tutaj:
Najpiękniejsza choinka Naszego Miasta. Kto wygrywa? Rywalizacja trwa!
Wszystkie komentarze Czytelników
Wyniki plebiscytu
Zajrzyjcie do galerii zdjęć i zobaczcie wszystkie miejskie choinki, które wzięły udział w zabawie.

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.01.2015, 21:36

Nie wiem co o tym myśleć.

10.01.2015, 19:52

Też bywam w Chojnicach okazjonalnie ale choinka jak i rynek były bardzo ładnie przystrojone ,zresztą to urokliwe Miasto .

09.01.2015, 11:12

A dlaczego Kraków wystawia więcej choinek ? To nie normalne...

09.01.2015, 10:48

proszę o pomochttps://zrzutka.pl/spraw-by-codzienne-zycie-niepelnosprawnej-magdy-bylo-latwiejsze-e6tvd9

09.01.2015, 08:47

Mamy w Sopocie taką piękną, dużą choinkę, żywo rosnącą, na skwerze między hotelem Rezydent a kościołem św. Jerzego, czemu jej nie można udekorować świątecznie? Byłaby piękna. Podrzucam ten pomysł sopockim decydentom.

08.01.2015, 22:11

a mi się podoba choinka z Chojnic a nie jestem Chojniczanką ale znam troszeczkę Chojnice

08.01.2015, 21:12

Zastanawia mnie kto robił zdjęcia tych choinek? :D:D Masakra jakaś jedne nocą, drugie wieczorem. Zero możliwej obiektywnej oceny!!! Te wszystkie zdjęcia wyglądają jakby ktoś je robił kalkulatorem, bo te choinki ledwo widać :P

08.01.2015, 19:19

I znowu ta cholerna Gdynia. Nawet w tym musi nas gdańszczan okradać. Nasza Gdańska choinka jest najlepsza , natomiast to co stoi w Gdyni to zwykły badyl do pieca

08.01.2015, 16:01

A gdzie choinka z katowickiego rynku? O głowę bije tą z katowickiego ronda.

08.01.2015, 09:55

Większość to niestety nie choinki, tylko jakieś konstrukcje kosmicznie oświetlone. Co to za tradycja, co to za wysiłek dla miasta? Kto ma więcej kasy w budżecie, ten może się pokusić o większe cudactwo. To chyba nie o to w tym konkursie chodziło. Tym bardziej gratuluję zwycięzcom, bo przynajmniej mają prawdziwą choinkę.

07.01.2015, 22:36

A mi sie wcale nie podoba ta w Chojnicach....choc jestem rodowita Chojniczanką...hihi

07.01.2015, 20:26

A JA MAM UMOWE ZLECENIE ZE SZPITALEM I WYPŁACAJĄ MI BEZ PROBLEMU

07.01.2015, 17:28

Gratulacje Chojnicom! ALE!!!!!! następnym razem przyjmujcie do "oceny" tylko oświetlone choinki a potem dajcie "ludziom" oceniać pozdrawiam

07.01.2015, 14:09

A co ma to wspolnego z choinkami

07.01.2015, 13:08

DLACZEGO "TUBA" NASZYCH WŁODARZY NIE PISZE NIC O SYTUACJI SZPITALA . PAN PIESIK I SPÓŁKA BOJĄ SIĘ NARAZIĆ PANU STAROŚCIE ? LUDZIE PO RAZ KOLEJNY NIE DOSTALI WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ ,PRACOWNICY KONTRAKTOWI DOSTALI PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA - OBNIŻKĘ STAWEK GODZINOWYCH.
PISZECIE TYLKO O ZDARZENIACH WYGODNYCH DLA NASZYCH WŁADZ , A PROBLEMY ZAMIATACIE POD DYWAN