Najpiękniejsza choinka Naszego Miasta wybrana! Zobacz ZDJĘCIA!

redZaktualizowano 
Zakończył się nasz plebiscyt na najpiękniejszą miejską choinkę w Polsce. Według Waszych głosów, najwspanialsze świąteczne drzewko pojawiło się w Chojnicach. Drugie miejsce zajęła choinka z Człuchowa, natomiast trzecie z Gdyni. Zobaczcie galerię zdjęć ze wszystkich nadesłanych miast!

Plebiscyt na najpiękniejszą choinkę Naszego Miasta rozpoczęliśmy 15 grudnia. Na Wasze zgłoszenia czekaliśmy do 22 grudnia. Etap głosowania trwał do 6 stycznia włącznie. Z wynikiem 5055 głosów wygrała miejska choinka z Chojnic. Przez cały czas trwania plebiscytu, mogliście obserwować rywalizację oraz komentować, które drzewko podoba Wam się najbardziej.

Kliknij tutaj:
Najpiękniejsza choinka Naszego Miasta. Kto wygrywa? Rywalizacja trwa!
Wszystkie komentarze Czytelników
Wyniki plebiscytu
Zajrzyjcie do galerii zdjęć i zobaczcie wszystkie miejskie choinki, które wzięły udział w zabawie.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.01.10 21:36:22

Nie wiem co o tym myśleć.

2015.01.10 19:52:53

Też bywam w Chojnicach okazjonalnie ale choinka jak i rynek były bardzo ładnie przystrojone ,zresztą to urokliwe Miasto .

2015.01.09 11:12:41

A dlaczego Kraków wystawia więcej choinek ? To nie normalne...

2015.01.09 10:48:11

proszę o pomochttps://zrzutka.pl/spraw-by-codzienne-zycie-niepelnosprawnej-magdy-bylo-latwiejsze-e6tvd9

2015.01.09 08:47:04

Mamy w Sopocie taką piękną, dużą choinkę, żywo rosnącą, na skwerze między hotelem Rezydent a kościołem św. Jerzego, czemu jej nie można udekorować świątecznie? Byłaby piękna. Podrzucam ten pomysł sopockim decydentom.

2015.01.08 22:11:31

a mi się podoba choinka z Chojnic a nie jestem Chojniczanką ale znam troszeczkę Chojnice

2015.01.08 21:12:31

Zastanawia mnie kto robił zdjęcia tych choinek? :D:D Masakra jakaś jedne nocą, drugie wieczorem. Zero możliwej obiektywnej oceny!!! Te wszystkie zdjęcia wyglądają jakby ktoś je robił kalkulatorem, bo te choinki ledwo widać :P

2015.01.08 19:19:35

I znowu ta cholerna Gdynia. Nawet w tym musi nas gdańszczan okradać. Nasza Gdańska choinka jest najlepsza , natomiast to co stoi w Gdyni to zwykły badyl do pieca

2015.01.08 16:01:20

A gdzie choinka z katowickiego rynku? O głowę bije tą z katowickiego ronda.

2015.01.08 09:55:12

Większość to niestety nie choinki, tylko jakieś konstrukcje kosmicznie oświetlone. Co to za tradycja, co to za wysiłek dla miasta? Kto ma więcej kasy w budżecie, ten może się pokusić o większe cudactwo. To chyba nie o to w tym konkursie chodziło. Tym bardziej gratuluję zwycięzcom, bo przynajmniej mają prawdziwą choinkę.

2015.01.07 22:36:28

A mi sie wcale nie podoba ta w Chojnicach....choc jestem rodowita Chojniczanką...hihi

2015.01.07 20:26:14

A JA MAM UMOWE ZLECENIE ZE SZPITALEM I WYPŁACAJĄ MI BEZ PROBLEMU

2015.01.07 17:28:25

Gratulacje Chojnicom! ALE!!!!!! następnym razem przyjmujcie do "oceny" tylko oświetlone choinki a potem dajcie "ludziom" oceniać pozdrawiam

2015.01.07 14:09:27

A co ma to wspolnego z choinkami

2015.01.07 13:08:53

DLACZEGO "TUBA" NASZYCH WŁODARZY NIE PISZE NIC O SYTUACJI SZPITALA . PAN PIESIK I SPÓŁKA BOJĄ SIĘ NARAZIĆ PANU STAROŚCIE ? LUDZIE PO RAZ KOLEJNY NIE DOSTALI WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ ,PRACOWNICY KONTRAKTOWI DOSTALI PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA - OBNIŻKĘ STAWEK GODZINOWYCH.

PISZECIE TYLKO O ZDARZENIACH WYGODNYCH DLA NASZYCH WŁADZ , A PROBLEMY ZAMIATACIE POD DYWAN