Już po raz kolejny najpiękniejsze mruczki z Polski i Europy przyjadę na Bielany na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Wielbiciele kocich piękności już powinni zarezerwować sobie czas w najbliższy weekend, 13 i 14 września.

Przez dwa dni wystawowe pod dachem AWF-u, przy ul. Marymonckiej 34, zobaczyć będzie można najpiękniejszych przedstawicieli kocich ras z Polski i Europy. Nie zabraknie zachwycających i wielkich maine coonów, dostojnych brytyjczyków czy coraz popularniejszych kotów z rasy ragdoll. - Odwiedzający wystawę będą mogli, oprócz podziwiania naszych najpiękniejszych kocich ras, zasięgnąć porady u doświadczonych hodowców i dokonać zakupów w licznych stoiskach zoologicznych – zapowiadają organizatorzy. Ci, którzy od dawna myślą o posiadaniu kota, będą zaś mieli szansę na znalezienie idealnego, mruczącego przyjaciela. Organizatorzy zapowiadają także, że zadbali o szereg atrakcji dla najmłodszych, w tym malowanie twarzy, quizy i konkursy.

Czytaj także: Automatyczna myjnia dla psów, czyli jak szybko i sprawnie umyć czworonoga

Wystawa czynna będzie dla gości w godz. 10-17. Bilety w cenie 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) kupić będzie można w dniu wystawy w kasach biletowych hali AWF-u.

Lubisz zwierzaki? Koniecznie weź udział w naszym plebiscycie!

Już po raz kolejny wystawa odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany, Rafała Miastowskiego. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Kotów „Jedynka”.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!