Najtańsze mieszkania w Warszawie. Gdzie można je kupić? [ZDJĘCIA, CENY]

redZaktualizowano 
Za to mieszkanie zapłacono 177 tys. zł. Lokal znajduje się na ul. Rembielińskiej na Targówku. Mieszkanie jest na 10. piętrze bloku wybudowanego w 1974 roku. Lokal ma powierzchnię 28 mkw. Metrohouse
Za ile można kupić mieszkanie w Warszawie? Okazuje się, że czasami nie trzeba wydawać fortuny, żeby cieszyć się "własnym kątem" w stolicy. Przedstawiamy wam listę oraz zdjęcia dziesięciu najtańszych mieszkań w Warszawie na podstawie listy transakcji przygotowanej przez agencję Metrohouse. Najtańsze mieszkania kosztują poniżej 100 tys. złotych!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.01.20 21:59:08

Szukając nowoczesnego budynku znalazłam dom marzen w piasecznie. Bardzo nowoczesny budynek. Polecam

2019.01.15 10:58:00

Ko

2018.10.29 16:21:18

Mnie od początku interesował rynek pierwotny. Udało mi się znaleźć fajną ofertę od Home Invest i to od nich kupiłam mieszkanie 😊

2018.08.12 20:20:55

Skąd wiesz gdzie za 10 lat będziesz pracować

2018.05.10 15:59:14

A może powinieneś się zastanowić nad skontaktowaniem się z biurem nieruchomości? Ja miałem podobny problem i pomógł mi Rafał Bielecki(571 296 728), dzięki temu mogłem zająć się na spokojnie swoją firmą, a nie siedzieć godzinami przed komputerem w poszukiwaniu lokum.

2018.02.24 18:20:02

I przez 30 lat mieszkania w Piasecznie a pracowania w W-wie wydasz na dojazdy minimum 100 tysięcy złotych i zmarnujesz minimum 20000 godzin w aucie, powodzenia. To już wolę od razu wydać te 100 tysi i mieszkać w okolicach zakładu pracy niż kupić taniej i stać codziennie w korkach.

2018.01.23 21:34:37

Tanie mieszkanie w Warszawie to niestety najczęściej jakaś klitka i w dodatku dziwnie rozplanowana :) albo mieszkanie z rynku wtórnego w bloku z dużej płyty… Fajne mieszkania w dobrych cenach można kupić w okolicznych miejscowościach, które btw są bardzo dobrze skomunikowane ze stolicą. Takie jest na przykład Piaseczno :) Polecam w szczególności inwestycję Dom Marzeń!

2018.01.18 15:42:08

Dobra wyszukiwarka mieszkan z rynku pierwotnego - amitamieszkania.pl - Warszawa i okolice

2017.12.27 22:48:16

13 metrów to nie jest mieszkanie. To może być lokum dla singla, albo dla kogoś, kto w Warszawie bywa okazjonalnie i potrzebuje miejsca na nocleg. Ewentualnie lokal pod wynajem na noclegi. Szkoda, że nie podano ile kosztowało doprowadzenie tych mieszkań do stanu "do zamieszkania". Osobiście wybrałam nowe mieszkanie na Ochocie, przy Grójeckiej 216. Najmniejsze dostępne mieszkanie to 29 mkw, przy czym wszystkie rozplanowane są tak, że jest w nich ta przestrzeń na życie. I może nie jest to mieszkanie, które "łapie" się do tego rankingu, ale jego urządzenie nie pochłonie tyle środków, co doprowadzenie do sensownego stanu mieszkania do całkowitego remontu.

2017.09.25 12:57:03

Mi niekoniecznie zalezy zeby mieszkanie bylo tanie bo wiadomo, ze za 80m trzeba zaplacic, chyba zdecyduje się na mieszkanie na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, bo mieszkania są z widokiem na las a jednak jest blisko centrum i sa dobre polaczenia praktycznie w kazdą stronę

2017.09.12 10:14:45

Ja już ostatecznie zrezygnowałem z kupna mieszkania w warszawie, to całkowicie bez sensu!! Wole większy metraż za niższą cenę pod warszawą, np. w takim Piasecznie. Jest tam wiele ciekawych ofert, m.in. inwestycja Dom Marzeń.

2017.07.19 18:46:17

Warto zerknąc na taką oferte http://krymax.com.pl/

Piekna okolica, Warszawa i doskonałe budownictwo. Czego chcieć więcej.

2017.07.15 17:25:01

Mnie się udało kupić nowe mieszkanie w rozsądnej cenie w Fabryce Domów Kurpiewskiego z Wyszkowa na Myśliborskiej. Sami je wyszykowaliśmy tak jak nam się podobało, a sąsiedztwo spokojne. Stare budownictwo to zwykle niedoróbki i trzeba się liczyć z ogromnymi kosztami, żeby to doprowadzić do normalnego stanu.

2017.04.06 13:05:09

Dosyć tanie mieszkania można teraz znaleźć na Pradze Południe. Ja przeglądając ostatnio oferty trafiłem na kamienicę przy Sulejkowskiej 21. Mają bardzo fajne kawalerki – z oddzielną kuchnią, przestronne i widne, więc może w nich w sumie zamieszkać para. Właśnie zastanawiamy się z narzeczoną czy nie kupić sobie takiej, bo dosyć opłacalnie to wychodzi :P