Największe wady Polaków na zagranicznych wakacjach

Piotr Kalsztyn

Czasami jadąc na zagraniczne wakacje wolimy przebywać w miejscach, gdzie nie spotkamy naszych rodaków. Wszystkiemu winne stereotypy, które krążą o tzw. "Polakach-cebulakach".

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Na wstępie zaznaczamy, że są to tylko stereotypy, a większość osób z naszego kraju nie ma z nimi nic wspólnego. Czasem jednak trafiają się wyjątki i psują skutecznie opinię Polakom w zagranicznych kurortach. W galerii zamieszczamy osiem najbardziej popularnych, a zarazem najbardziej irytujących typów naszych rodaków na wakacjach.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.08.2015, 13:40

z rodziną staramy się jeżdzić do Polski, a nie za granicę zeby nabijać cudzą gospodarkę.,.... zawsze jest tak, że raz planuję wszystk ja, raz mąż. teraz kolej męża :D nie wiem dokładnie co wymyślił, mówił coś o Rialto w Warszawie, moż e się wydawać że to mało wakacyjne, ale tam się poznaliśmy i mamy sentyment do naszej stolicy :)

23.07.2015, 09:23

Wyjeżdżam dwa a czasem trzy razy w roku.Mam zupełnie odmienne zdanie.Polacy są najlepiej zachowującą się nacją.Inni powinni brać z Nas przykład.Artykuł jest bardzo niesprawiedliwy i krzywdzący.Ciekaw jestem, czy w brytyjskiej prasie pojawiają się podobne?

23.07.2015, 08:27

jeśli u nas ktoś jęczy o jakiś śmierdzący halal czy tez zabójstwa rytualne to my mamy PRAWO chcieć schabowego

22.07.2015, 16:23

NAJWIĘKSZA WADA.............. JESTEŚMY PONAD 10 LAT W UNI A ZARABIAMY JAK DZIADY WIEC ZACHOWUJEMY SIĘ JAK DZIADY !!!!!!!!!!!!!!

10.07.2015, 14:55

takie same wady mają również nacje, naoglądałem się - robiący syf w restauracjach Niemcy, kłócący się Angole, naćpani Holendrzy. My naprawdę nie mamy czego się wstydzić

09.07.2015, 14:03

chyba krete widze na zdjęciach, ach fajnie było tam być :)

09.07.2015, 13:25

W porównaniu z innymi nacjami to nie mamy co się wstydzić, tak żle to nie jest. Z innych krajów jest wieksza hołota, o inteligencji nie wspomnę.

08.07.2015, 11:19

My jak my, ale wasyle, to dopiero jazda wiochy bez trzymanki i to w hotelach ******. Warto zobaczyć też atrakcja :)

08.07.2015, 09:33

a ja łamie stereotypy, mówię po angielsku, nie duszę grosza, jem produkty lokalne i zwiedzam na potęgę okoliczne atrakcje ;) ale niestety spotykam mnóstwo Polaczków-Cebulaczków.
Scena z samolotu
Stewardesa tłumaczy po angielsku jak używać wyjść awaryjnych na skrzydłach, a Polak do Polaka: ' Ty co ona pier****" i człowiek zapada się w fotel :(

08.07.2015, 09:07

krzywdy moze nie, ale tylko polaczek cebulaczek jedzie na wywczas po to, zeby lezec przy basanie zamiast korzystac z morza i innych lokalnych atrakcji ;)

08.07.2015, 07:31

coś jest w tych opisach dotyczących wad Polaków za wyjątkiem opisu "Turnus przy hotelowym basenie". To już jest chyba kogoś sprawa czy leży przy basenie czy zwiedza danych kraj, chyba nikomu nie robi tym krzywdy?

08.07.2015, 07:31

A Jasie Fasole biegające nago po rynku w Krakowie? A Bawarczycy pierdzący przy stole? Wymieniać dalej stereotypy? A bekający Chińczycy? Itp i itd.

08.07.2015, 07:16

pewna stacja, pełna stereotypów, uprzedzeń i poziom ich redaktorków myślących jedynie o gotowanych jajkach w samolocie, w trakcie lotu na "saksy zwrotnicze" w Wall Marcie... jak patrzę na tego z mikrofonem to mi się "sandałowiec w białych skarpetkach" z lat 90-tych przypomina - pasuje nawet z tym natrętnym szukaniem spadkobierców "pokłosia". no patrz. szukał szukał i 4 łysoli znalazł i najtańszy wakacyjny czarter. ale bohater. jakby z wojny w Wietnamie wrócił.

07.07.2015, 23:48

Tylko że , Polak Polakowi nie równy

07.07.2015, 22:56

A moze np anglicy zachowuja sie inaczej? :D

07.07.2015, 22:35

No nie wiem czy są to tylko stereotypy. Polacy właśnie tak się zachowują na wakacjach.