Największy market eko w kraju jest w stolicy! Otwarcie już w środę Największy market eko w kraju jest w stolicy! Otwarcie już w środę

Zdjęcie BioBazaru przy ul. Żelaznej (© Ewelina Wójcik / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE)

Moda na żywność eko nie przemija. Największy market ekologiczny w naszym kraju znajdziemy w stolicy. To obowiązkowy punkt dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie.

Największy market ekologiczny w Polsce połączono z pierwszym w naszym kraju w pełni ekologicznym bistro. W środę na Al. Jana Pawła II nr 22 (biurowiec Q22) nastąpiło jego oficjalne otwarcie.

"Organic market" znajduje się w parterze budynku. To największa tego typu placówka nie tylko w naszym kraju, ale także w Europie Śródkowo-Wschodniej. W samoobsługowych delikatesach znajdziemy ekologiczną żywność, kosmetyki oraz środki czystości.

Co ciekawe, żywność ekologiczna stanowi dzisiaj ok. 1 proc. rynku spożywczego w Polsce, ale segment ten wciąż rośnie.

Czytaj więcej: Plac Centralny przed PKiN. Znamy pięć finałowych propozycji [WIZUALIZACJE]


Zobaczcie też: Miodobranie w środku wielkiego miasta? Takie rzeczy tylko w stolicy!

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Nie ma już niesypanych warzyw, czy jabłek... na targu o tym mówią ci którzy uprawiają warzywa np. pomidory i owoce. Wszyscy kupują na giełdzie i sprzedają na targu. Rolnicy wtwierdza ze niesypane rosna w małej ilosci i są kostropate i plamiaste.