Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Największy i najnowocześniejszy salon BMW w Polsce otwarto w Warszawie, przy al. Prymasa Tysiąclecia 64. Należy do międzynarodowego koncernu Inchcape Motor

Pierwsi Klienci już mieli okazję odwiedzić prawie 3000 m2 ekspozycji. Są tu najnowsze modele BMW - zarówno samochody jak i motocykle oraz auta używane, do tego marka MINI. Ten salon to jedyny obiekt spełniający w 100 procentach restrykcyjne wymagania monachijskiej firmy BMW AG.


Oznacza to, że zaczynając od bryły budynku po wystrój wnętrza, dobór mebli i sposób ekspozycji są, wszystko jest zgodne z wymaganiami marki BMW. Przy czym nie chodzi tylko o nowoczesność i wielkość ekspozycji, ale też o funkcjonalność i wygodę dla Klienta. Również serwis jest imponujący. Na powierzchni ponad 750 m kw. w hali serwisowej pracuje 12 podnośników. Parking zewnętrzny został przewidziany na 130 miejsc. W salonie znajduje się kafeteria, szatnia dla motocyklistów i specjalny program umożliwiający śledzenie postępu prac nad serwisowanym autem. Na monitorach umieszczonych w kafeterii klienci oczekujący na swój samochód mogą na bieżąco sprawdzać stan naprawy.

Na tle konkurencji Inchcape Motor wyróżnia się stylem i jakością obsługi Klienta. „Budowa tego salonu to tylko jeden z elementów realizacji strategii Customer First. W jej ramach wdrażany jest pięcioletni program Inchcape Advantage, mający na celu rozpropagowanie imprez Inchcape Motor wśród klientów.


- Ten wysoki poziom obsługi dotyczy zarówno etapu podejmowania decyzji zakupowej, testowania samochodu, czy samego zakupu, ale również, a może przede wszystkim obsługi Klienta w serwisie. Naszym założeniem jest pozostawienie niezapomnianego wrażenia - dlatego wielkość i nowoczesność jak najbardziej, ale przede wszystkim jakość - mówi Marcin Słomkowski, Dyrektor Inchcape Motor Polska.

Wcześniej w Warszawie firma prowadziła salon przy ul. Prostej.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny. Na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich - ma zatem ogromne doświadczenie w dostarczaniu najlepszych, innowacyjnych rozwiązań oraz praktyk sprawdzonych w procesie obsługi Klienta. W Polsce Inchcape Motor jest obecny jako partner Marek BMW i MINI i prowadzi również salon we Wrocławiu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!