Część stołecznych lodowisk jest już otwarta, a mieszkańcy Warszawy mogą poczuć przedsmak prawdziwej zimy

Część stołecznych lodowisk jest już otwarta, a mieszkańcy Warszawy mogą poczuć przedsmak prawdziwej zimy (© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nadszedł czas ślizgawek. Co prawda aura zimowej nie przypomina, ale warszawskie lodowiska już działają.

Na razie musimy wprawdzie zapomnieć o lodzie skuwającym sadzawki. W plenerze triumfy ciągle święci jesień. Ale poślizgać się już można nie tylko na mokrych liściach zalegających na chodnikach.

Amatorzy ślizgawek mogą spokojnie ostrzyć łyżwy. Już w kilku miejscach w Warszawie poczują prawdziwie zimową atmosferę.

Podwoje otworzyło Figlowisko (al. KEN, tuż przy stacji metra Imielin i Multikina). Miło spędzą tu czas zarówno ci, którzy na lodzie czują się znakomicie, jak i ci z trudem utrzymujący równowagę - na lodowisku można skorzystać z lekcji trenera.

Na Figlowisku nie trzeba nerwowo patrzeć na zegarek. - Nasze lodowisko jest czynne całą dobę, w zależności od potrzeb gości - wyjaśnia Andrzej Sławomir Kiełbowicz, właściciel. - A chętnych do nocnego ślizgania nie brakuje - dodaje.

W trosce o najmłodszych Figlowisko przygotowało specjalne oferty. Na lodowisku szkoły mogą zorganizować darmowe lekcje WF, jest to także świetne miejsce na imprezę urodzinową. Takie urodziny na długo zostaną w pamięci, szczególnie że organizatorzy poczęstują dzieci smakołykami. Koszt takiej imprezy w zależności od liczby dzieci i wielkości zarezerwowanej tafli wynosi od 584 do 1385 zł.

Natomiast za godzinę jazdy zapłacimy tu 7 (bilet ulgowy) lub 9 zł. Druga godzina gratis. Na miejscu można także wypożyczyć i naostrzyć łyżwy.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

d (gość)

"Natomiast za godzinę jazdy zapłacimy tu 7 (bilet ulgowy) lub 9 zł. Droga godzina gratis. Na miejscu można także wypożyczyć i naostrzyć łyżwy"...jak godzina gratis ma być DROGA to ja dziękuję