Druga edycja plebiscytu Nasze Miasto Gra dobiegła końca. Głosowanie było emocjonujące! Najwięcej głosów zdobył zespół 8 lat w Tybecie. Ponad 3700 głosów trafiło na ich konto. I to właśnie ta grupa wystąpi na festiwalu LuxFest w Poznaniu obok największych gwiazd polskiej muzyki rockowej!

Grupa z mazowieckiego głosowania. DROP. zdobył niecałe 1200 głosów i zajął czwarte miejsce. Ale... decyzją jury wystąpi podczas tegorocznego LuxFestu w poznańskiej hali Arena! - Założyliśmy wydarzenie na FB i tam informowaliśmy znajomych o plebiscycie NaszeMiasto Gra. Wśród nich utworzyła się grupa, która mocno nas wspierała - mówi Rafał Ulicki, gitarzysta Drop. - My podeszliśmy do tego na zasadzie zabawy. To była dla nas próba. Czy nasza muzyka spotka się z zainteresowaniem. Miłe jest to, że oddźwięk był pozytywny! - dodaje muzyk.

Laureat głosowania finałowego oraz laureat wybrany przez komisję otrzyma gitarę Schecter SYNYSTER GATES STANDARD o wartości 2999,00 zł (zwycięzca głosowania), gitarę Schecter DIAMOND P CUSTOM BLK o wartości 2999,00 zł (laureat wybrany przez komisję) i występ podczas Luxfest Festiwal na zasadach pełnowymiarowego artysty występującego na festiwalu! Drodzy muzycy, szykujcie się już!

Czytaj więcej o konkursie Nasze Miasto Gra!

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!