Nasze Miasto życzy Wam Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć wszystkim naszym Czytelnikom radosnych i szczęśliwych chwil spędzonych wśród najbliższych.
Nasze Miasto życzy Wam wesołych świąt!

W grudniu mieliście okazję zobaczyć odnowione serwisy i gazety Nasze Miasto. Dla nas ta metamorfoza była przełomem i nadzieją na to, że nasza praca dla Was będzie jeszcze bardziej skuteczna i ciekawsza.

Teraz chcemy, aby także Wasze życie było wypełnione radosnymi chwilami i wiarą w lepsze, ciekawsze życie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam tylko „dobrych” wiadomości.

Zapraszamy do bycia z nami dalej.

Redakcje portali i gazet Nasze Miasto

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.01.2015, 21:47

To Ty Mmarcinek ? napiłeś się na tej wyspie i udajesz Guru ?

02.01.2015, 22:38

Ano dupcy się na dronżku :)

02.01.2015, 21:42

W Nowym Roku życzę Wszystkiego Naljepszego dla Starych Bywalców MMki :
Dla Stargusi , Dany , Koralik , Cześka , Mmarcinka , Namana , Belcika , DG , Sławka , APO , Amigo i wielu innych ludzi co starali sie aby Nasze Miasto było lepsze :)

27.12.2014, 05:24

A ja mam w tyłku ten portal, bo tu woni czosnkiem.
ps . wróciłam właśnie z tańców i pije herbatke picytrynka
Nie pozdrawiam bo to g....daje

27.12.2014, 00:30

Gdzie te czasy że ludzie na MMce składali sobie życzenia świąteczne ?
Teraz nastało wielkie gówno i niech redakcja zniknie z naszego miasta !

26.12.2014, 21:56

Ludzie jeśli wam coś nie pasuje to nie otwierajcie tej strony, nie przyjmujcie życzeń, przede wszystkim nie wymiotujcie, bo to musi być bardzo nie estetyczne. No i jeszcze jedno na pewno, na pewno piszemy oddzielnie!

26.12.2014, 21:53

ta kaczmarek dupcy sie czy nie ???? raczej tak !!!

26.12.2014, 20:53

https://www.facebook.com/pages/Raciborski-BETON/879312628770000?fref=ts

26.12.2014, 18:40

Jesli nie zmienicie waszej strony to napewno nie przyjme zaproszenia do bycia z Wami dalej.Serdecznie pozdrawiam i licze na Wasza poprawe.

26.12.2014, 12:42

A ja nikomu nie życze radosnych świąt m.in.za te wredne strony nie tylko na naszym miescie ale wp.onet zycie pleszewa itd co za nieuk to wymyśla ? sa wcale nie czytelne,parszywe i rzadko otwieram teraz internet,

26.12.2014, 11:24

Redakcji dziękuję za życzenia i je odwzajemniam.A sobie życzę jeszcze byście wrócili do poprzedniej wersji serwisu i ocen komentarzy.Ten odnowiony serwis nie spełnia wymagań większości odwiedzających Wasze strony.Liczę,że się w Nowym Roku poprawicie.

25.12.2014, 20:48

Potwierdzam - niestety, moim zdaniem strona zmieniona na niekorzyść

25.12.2014, 12:45

Ja też juz tu wiecej wchodzić nie będe ta nowa strona to jeden wielki bajzel.

25.12.2014, 12:06

Nowa strona naszemiasto bardzo mi sie nie podoba. Nie wchodze wiecej.

25.12.2014, 11:19

Zacznij się leczyć partyjny aparatczyku, bo nienawiść do innych i brak tolerancji zabija w Tobie resztki człowieczeństwa. Wesołych Świąt wszystkim.

25.12.2014, 09:11

mimo, że nie obchodzę tych świat to wszystkiego dobrego dla wszystkich w perspektywie wieczności a nie tylko doczesności, bo choćby człowiek miał wszystko tu na ziemi, a nie "narodził się na nowo" to wszystko straci i nie spotka się ze Zbawicielem jak zbawieni ale spotka się z Sędzia - będzie wśród potępionych. Każdy człowiek spotka się z Chrystusem - jedni ze swym Zbawcą i swym Panem (właścicielem) a ci, którzy Go odrzucili i odrzucili Jego ofiarę z ?Golgoty i naśladowanie spotkają się z Sędzią i usłyszą sprawiedliwy wyrok skazujący za swoje przestępstwa - grzechy. Każdy złamał prawo Boże - każdy potrzebuje Zbawiciela i narodzenia się na nowo, aby prowadzić inne życie niż życie dla grzechu, dla bezbożnego świata i egoizmu.

"Odpowiedział mu Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego" - Ewangelia Jana 3:3 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

" I ktoś go zapytał: Panie, czy mało jest tych, którzy będą zbawieni? On zaś im odpowiedział:
24 Usiłujcie wejść przez ciasną bramę, bo mówię wam, że wielu będzie chciało wejść, lecz nie będą mogli" - Łukasz 13:23-24 UBG - to nie o ateistach oni nie chcą wejść, ci "wielu" to wierzący ale nie narodzeni na nowo ...... Google : "hedonistyczni chrześcijanie między cierniami blogspot"

24.12.2014, 22:11

Podobne życzenia można by złożyć redakcji gazetki sycowskiej!!

24.12.2014, 19:07

A ja jestem już pod wpływem alkoholu i jako, że to portal informacyjny to chciałem poinformować, że w mojej okolicy sklep monopolowy z alkoholami jest już zamknięty. To smutna wiadomość co nie znaczy, aby Wszystkim życzyć wszystkiego dobrego na Święta!!!!!!!!

24.12.2014, 18:22

Dla wszystkich odwiedzajacych ta stronę Zycze Wesołych radosnych Świąt Bozego Narodzenia

24.12.2014, 16:15

https://www.youtube.com/watch?v=FhjeYk7iAsU

24.12.2014, 14:47

Niech ten świąteczny czas odmieni wszystkich nas.
Niech pokój i spokój nam w sercach zawita.
Niech pośpiech przy stole nie gości,
niech tegoroczne święta będą pełne radości.
Niech razem z opłatkiem uśmiechem się każdy podzieli,
byśmy w ten czas świąteczny byli prawdziwie weseli!
Najserdeczniejsze życzenia składa rodzina Niemyjskich

24.12.2014, 14:12

Dziękujemy i wzajemnie Wszystkiego Najlepszego dla Redakcji i wszystkich Forumowiczy.

24.12.2014, 09:52

"ho, ho, ho"?!? - czy to aby na pewno dotyczy Bożego Narodzenia??? moim zdaniem powinno być tak: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2015 Roku, niech Chrystus rodzi się nie tylko w symbolicznym żłobie - jak co roku - ale i w nas samych codziennie :)))

24.12.2014, 09:00

RAdosnych,rodzinnych swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku zycze wszystkim wspolmieszkancom naszego miasta - KW

24.12.2014, 01:14

Wesołych Świat - co WAS TU TAK DUŻO. Niby każdy mówi że nie czyta tego, bo lepsze było mmOpole, a tu tyle ludzi na forum.