NaszeMiasto.pl w nowej odsłonie. Zobaczcie e-wydanie!

Sebastian LucińskiZaktualizowano 
NaszeMiasto.pl w nowej odsłonie. Zobaczcie e-wydanie! materiały własne
Zapraszamy Was do nowej odsłony gazety i portalu NaszeMiasto.pl. Jesteśmy tam, gdzie dzieją rzeczy ważne w mieście.

Poniżej znajdziecie odnośniki do e-wydań Naszego Miasta Ukazujemy się w 19 miejscowościach w całej Polsce. Naszą misją jest ułatwić życie mieszkańcom miast. Czujmy się odpowiedzialni za nasze otoczenie i je współtworzymy.

Nasze wydania papierowe ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałki podsumowujemy najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia oraz przekazujemy informacje lokalne ważne dla życia w mieście. Z kolei w czwartki nastawiamy się na rozrywkę. Znajdziecie wtedy u nas m.in. zapowiedzi imprez, które zachcą was do wyjścia z domu w czasie weekendu.

Zobaczcie nasze e-wydania! Ukazujemy się w miastach:

Białystok
Gorzów
Katowice
Kielce
Koszalin
Kraków
Lublin
Łódź
Opole
Poznań
Radom
Rzeszów
Słupsk
Szczecin
Toruń
Trójmiasto
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.01.18 00:43:56

Wasza Nm-ka to ( Wasz problem ) wasza sprawa.

Oddajcie nam poprzednią wersję naszej MM-ki!

Obecny nowy portal mnie osobiście całkowicie nie odpowiada!

2015.01.03 23:57:14

Ta nowa Wasza NM-ka to dla mnie też totalny niewypał!

Została zabita inicjatywa i dorobek "dziennikarzy obywatelskich" MM-ki.

Pisząc ten komentarz w rogu ekranu ukazuje mi się link do następnego artykułu;

Losowanie lotto 04.12.2014 - Zobacz wyniki. ( bez komentarza )

Podsumowując nową ( podobno miała być lepsza ) wersję MM-ki

ograniczę się do dwóch słów - CAŁKOWITE DNO.

2014.12.29 17:21:34

Zgadzam się z użytkownikiem gr. Nieczytelnie, niepoukładane wiadomości. Z powiatu mikołowskiego niczego prawie nie znajduję, info jest przemieszane z innymi miastami. Trudne do odbioru te nowe pomysły na nasze miasto.

2014.12.27 09:34:20

Już wcześniej pisałam jeżeli mieszkam wdanym mieście to interesuje mnie moje miasto ,a jeśli chcę coś dowiedzieć się o regionie to wejdę na dany region lub inne miasto i dowiem się też coś więcej , a jeśli wejdę na wydarzenia ale w kraju co dzieje to też przeczytam . A tu w wydarzeniach regionie jest pomieszane nic nie mogę się doszukać jest kurde MISZ MASZ. Natomiast w np. jakieś tam miasto i jest w jednym co jest w kraju ,a najmniej co się dzieje w moim mieście oraz brak dyscyplin sportu gdzie dobrze działa sekcja judo .Tyle kasy na jakieś zmiany ,a tu nic naprawę gorzej nie mogło być jak jest OBECNIE .Trzeba to przemyśleć zanim zacznie się coś wokół tego działać powinno być jak poprzednio dla czytelników int.a nie dla siebie . Zmiany są okropne mało czytelne pogmatwane jak coś się zmienia to powinno być przejrzyste złożone w jakąś całość a nie każdy temat z innego miasta regionu i kraju nawet nie ma archiwum.Wiem jedno ale jak dla mnie to jest niewypał.Proszę się nie obrażać ale tak jest najpierw trzeba zapytać się czytelników int. czy chcą zmiany ,a nie od razu zmieniać i to jeszcze złe nieczytelne pogmatwane zamięszane wszystko o niczym.

2014.12.25 00:28:03

Gzie podziała się MM-ka.

Może ktoś wie ?

To co widzę to jakieś ogólno-polskie badziewie.

Proszę o przesłanie linku do MM-ki ( MM-NowaSól ). będę wdzięczny.



2014.12.21 00:16:00

Popieram przedmówcę.

Dotychczasowa nasza MM-ki została chyba specjalnie spieprzona.

Pozostaje pytanie czy ten portal jest dla nas czy dla Was.

Wg minie nie jest dla nas.

Żądam przywrócenia naszej MM-ki do poprzedniej wersji.

2014.12.20 23:36:50

Ta nowa wersja to całkowita tandeta.

Najwyższy już czas powrócić do poprzedniej MM-ki.

2014.12.14 00:25:13

Ta nowa MM-ka to całkowita niedoróbka

w porównaniu z poprzednią wersją.

2014.12.13 23:57:51

Miało być lepiej a wyszło jak zwykle...

Ta nowa MM-ka to całkowite dno!

2014.12.13 09:13:45

Aha, korzystam z Google Chrome i wtyczki Stylebot. Dzięki niej zmieniłem pewne elementy strony. Powiększyłem czcionkę gdzie trzeba i teraz to już naprawdę fajnie korzysta się z portalu. Jest jeszcze parę niedoróbek, ale na razie nie jest to dla mnie sprawa wagi "korzystam lub w ogóle nie korzystam z portalu".

2014.12.13 09:05:58

Nowa odsłona jest bardzo fajna. Na razie mam podłączony tablet do monitora 19 cali i głównie korzystam z myszki i bardzo dobrze mi się przegląda zawartość portalu. Wiadomo, teraz jest bałagan i jeszcze nie wszystko działa bo może kopiują dane z tamtych mmek i zgrywają wszystko.



Podobają mi się kafelki i duże zdjęcia. Galerie też działają o niebo lepiej od tych mmkowych. Strona główna ładnie zakomponowana. Zdjęcia są dobrze rozmieszczone, nie ma nudy.



Nie narzekajcie tak, tylko podawajcie konkretne propozycje ulepszeń tego co wprowadzili. Bo przecież faktycznie to na pewno było kosztowne i nie wycofają się z tego, ale pewne zmiany mogą wprowadzić.

2014.12.12 23:11:20

NM- co całkowita beznadzieja.

Cierpliwie czekam do poprzedniej wersji - MM-ki.

Nowa nm-kA jest nie dla nas - a więc dla Was . Jak było zniszczyć co dobrze funkcjonowało ?

Jakby co to wróżę obecnemu portalowi całkowitą klapę.

2014.12.11 19:55:02

Ta nowa forma NM.pl jest zwyczajnie do d.oo.py!!! Ale jakiś "talent" to wymyślił, drugi zaakceptował a potem razem poszli do kasy. Ostatnio we wszechświecie panuje moda w kierunku: "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie?"

2014.12.11 08:39:24

Mam wrażenie ,że klamka zapadła będzie to co jest .Pisanie opinii nic nie daje po prostu będziemy szukać i szukać i szukać ,aż może znajdziemy.

2014.12.11 07:22:15

Ta nowa odsłona to ten nowy wygląd inspirowany kafelkami windowsowymi?

Totalne nieporozumienie. Od tygodnia staram się dojść jak się po tym badziewiu poruszać i kompletnie nie mogę zrozumieć jak szybko przeglądać wcześniejsze artykuły po linii czasu...

2014.12.10 00:19:12

Nowa odsłona to to wielka lipa.Tak jakby "zamiana papucia na lać".To nowe "Nasze Miasto" to już nie nasze.Mieszkam w Mysłowicach i pragnę otrzymywać WAŻNE wiadomości o tym mieściea nie jakieś "duperele".Prosza Wos cofnijcie się do staeyj wersji.

2014.12.09 21:05:26

no niestety nowa wersja to wielki niewypał....coraz rzadziej tu zaglądam....jak zwykle i wszędzie -nic nie jest dopracowane i zrobione pod użytkownika

2014.12.09 10:21:45

Szukam w sporcie np judo,karate i co nic .Chcę by nasze miasto pozostało w poprzedniej szacie to jest po prostu lekceważenie .Jak chcę coś co dzieje się w naszym kraju to mam tez na onet wnp i też mogę powiedzieć jest nie czytelne. Moje miasto POWINNO BYĆ to co dzieje się lub działo w MOIM MIEŚCIE i POWINNO BYĆ OSOBNO regionalne np .śląsk ,wielkopolska ,mazowsze ,

2014.12.09 08:54:31

Bardzo jestem niezadowolony z nowej szaty graficznej strony - oglądam nasze.miasto dla wiadomości lokalnych, a te w nowej szacie są tak pomieszane z innymi informacjami, że nie da się tego oglądać - chyba pora zmienić serwis.

2014.12.09 00:45:47

Obecna nowa wersja jest mówiąc delikatnie do bani !!!

2014.12.08 23:06:25

tylko w ktorym kierunku puszczać te "wiatry" N-S czy E-W

2014.12.08 18:21:25

puszczenie wiatrów może być najlepszym komentarzem do nowego układu strony...

2014.12.07 23:37:42

Jak można prawie dziesięć razy pisać i wysyłać prawie ten sam komentarz w jednym temacie.

To przez Ciebie mm-ka wyzionęła ducha?

2014.12.07 12:52:15

Proszę redakcję o jak najszybszy powrót do poprzedniego formatu "naszego Miasta" W obecnym kształcie nie mozna znaleść swego miasta a już przeczytanie jakichkolwiek wiadomości to masakra. Jeżeli nie chcecie stracić użytkowników tego ;portalu to jak najszybciej wycofajcie się z obecnej formy. Ja już odkąd jest "e" nie zagladam !!!

2014.12.07 11:20:55

Zmiany jakie się wprowadza powinny być na lepsze. Niestety, w przypadku nowej strony "nasze miasto" jest wprost przeciwnie. W starej odsłonie wystarczyło tylko dopieścić szczegóły (np galerie zdjęć) i byłoby sper. Teraz to kompletna porażka!! Beznadzieja!