Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znana z programu The Voice of Poland wokalistka jest na najlepszej drodze, aby zapełnić trwającą od wielu lat na muzycznym rynku lukę - nie oglądając się na obowiązujące trendy, otwiera nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie rodzimego electro popu. Możecie przekonać się o tym sami, wygrywając jeden z egzemplarzy płyty "Lupus Electro"!Zobacz też: Natalia Nykiel. Koncert w Wypiekach Kultury już za nami [FOTORELACJA]

Natalia Nykiel "Lupus Electro" - wygraj debiutancką płytę wokalistki! [KONKURS]


Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Co podoba Ci się w twórczości Natalii?Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 października (niedziela) do godz. 23:59.

Czytaj też: "Listy jak dotyk" - wygraj egzemplarz listów Jacka Kuronia [KONKURS]

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  marcin300

  Tekstowo i muzycznie to twórczość drapieżna jak wilk.Dobrze, że w porę da się ugłaskać te kły.

  qlnek

  W twórczości Natalii Nykiel podoba mi się połączenie jej oryginalnego głosu z wysmakowaną, podaną w bardzo ciekawej formie elektroniką.
  Ze słuchaniem utworów z płyty ‘Lupus Electro’ jest jak z próbowaniem egzotycznych dań. Każde kusi nas swoją wyjątkowością, zapewniając oryginalne doznania. I mimo, że nie każde musi przypaść nam do gustu, to jednak w naszej pamięci i sercu zachowuje się smak tych najlepszych. Bez wątpienia na albumie można odnaleźć to magiczne ‘coś’, czego szukało się (bezskutecznie) od dawien dawna na polskim rynku wydawniczym.
  Cieszy mnie fakt, że Natalia Nykiel znalazła swój muzyczny świat, w którym z powodzeniem balansuje pomiędzy nowoczesnymi dźwiękami, nie tracąc przy tym uroku i czaru swojego głosu.

  emka

  Natalia jest młodą, ambitną osobą, dlatego wprowadza wiele świeżości na nasz rodzimy rynek muzyczny. To jak i o czym śpiewa, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Jej oryginalność zarówno w wyglądzie jak i wyjątkowej oprawie koncertów (np. W Wypiekach Kultury 9.10.2014) powoduje, że ciągle chcę się na nią patrzeć i jej słuchać. Bije z niej szczerość i radość z tego co robi, dla siebie i słuchaczy.

  Kleinschmidt

  Natalia ma pomysł na muzykę, świeży pomysł, świeże brzmienie. Muzycznie płyta wyprodukowana jest bardzo dobrze. Na płycie wiele ciekawych brzmień elektronicznych. Teksty nie banalne a i głos Natalii jest nie pospolity!

  natka294@...

  W twórczości Natalii imponuje mi to, że między tym, co jest puszczane w rozgłośniach radiowych(Dawid Kwiatkowski, Saszan) ona robi coś zupełnie innego... Nie poddaje sie i walczy o swoją osobowość muzyczną, co singiel Wilk jest pierwszym przykładem - to najbardziej w niej cenię, tą jej muzykę- tą inność.

  scamp93

  W twórczości Natalii Nykiel najbardziej podoba mi się jej artystyczna dusza. Nie jest jak wiele popowych, młodych polskich gwiazd bezbarwna.Natalia przekłada swoją osobowość, a także wrażliwość styl ubierania się czy muzykę. Zwłaszcza w interpretacjach piosenek nie boi się iść czasem pod prąd. Jest konsekwentna w wyborach artystycznych i w to niej najbardziej cenię.