Natalia Oreiro wystąpi w Polsce? Zobaczcie, jak teraz wygląda Milagros [ZDJĘCIA]

Gwiazda Natalii Oreiro w Ameryce Południowej wciąż jasno świeci. Aktorka i piosenkarka nadal ma tam wielką rzeszę wiernych fanów. Jednak Polacy również o niej nie zapominają i proszą o kolejny koncert artystki.

Natalia Oreiro wystąpi w Polsce? Zobaczcie, jak teraz wygląda Milagros [ZDJĘCIA]

W Polsce Natalia Oreiro stała się popularna dzięki głównej roli w emitowanej kilkanaście lat temu telenoweli argentynśkiej "Zbuntowany Anioł". Wcieliła się tam w postać Milagros, dziewczyny wychowującej się w sierocińcu, która zostaje pokojówką w domu państwa Di Carlo i powoli zaczyna przeobrażać się w piękną i seksowną kobietę.

W 2013 roku Natalia Oreiro wystąpiła na pierwszym koncercie w Polsce. Zagrała wówczas we Wrocławiu. Po upływie dwóch lat, polscy fani artystki mobilizują się i walczą o jej ponowny występ w naszym kraju. Na Facebooku powstało wydarzenie, na którym oficjalny fanklub piosenkarki i aktorki zachęca do angażowania się w akcję i pokazania agencjom eventowym, że warto zorganizować koncert urugwajskiej gwiazdy.

Pojawił się tam również wpis, będący oficjalną wypowiedzią Oreiro z audycji radiowej "El Palco": "Przygotowujemy trasę koncertową na październik i listopad przyszłego roku i postaramy się w niej zawrzeć - poza Rosją - na pewno Węgry i Polskę, miejmy nadzieję, że również Turcję. Być może wrócimy do Izraela. Planujemy wielkie tournée!".

Fanom pozostaje więc czekać na potwierdzenie tych słów. Jeśli chcecie dołączyć do wydarzenia, znajdziecie je TUTAJ

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.04.2017, 10:38

2013 pierwszy koncert? Nie nie... w 2003 r :)

27.08.2016, 19:14

Proszę niech Królowa Natalia przyleci do pl w przyszłym roku, moim wielkim marzeniem jest spotkać taką cudowną Osobę jaką jest Naty, a jak za rok do nas przyleci to moje marzenie spełni więc będę Jej za to dziękować do końca życia! Czekam na Ciebie moja Królowo

17.04.2016, 15:16

urodziła dziecko, lata robia swoje

02.04.2016, 12:16

od Zbuntowanego minęło już kilkanaście lat, a ludzie się zmieniają. Natalia bardzo się zmieniła ale jest naturalna :)

02.04.2016, 07:52

w zbuntowanym nie miala piersi. Teraz ma???

07.01.2016, 14:59

Cudowna Naty

07.01.2016, 07:33

Wszystkich czytelników serwisu naszemiasto.pl zapraszamy serdecznie na stronę jedynego autoryzowanego fanklubu Natalii Oreiro w Polsce Venenosos de Siempre Polonia: https://www.facebook.com/nataliaoreirotv/

Twórców nieoficjalnego fanpage'a Natalia Oreiro fanclub - Poland (organizatorów wydarzenia na Facebook'u) prosimy zaś uprzejmie o podawanie źródła - cytat z audycji radiowej "El palco" został słowo w słowo skopiowany z Natalia Oreiro TV, a komentarz, w którym zwróciliśmy na to uwagę na stronie wydarzenia, został usunięty bez słowa wyjaśnienia.

I rzeczywiście - agniecha (gość) ma rację, pozdrowienia zamieszczone przez użytkownika Sebastian zostały nagrane na potrzeby zamkniętej strony NataliaOreiroPolonia.com, nie dla NataliaOreiro.pl

07.01.2016, 01:37

@Sebastian, przecież to były pozdrowienia dla nieistniejącej już strony Natalia Oreiro Polonia hahaha

06.01.2016, 13:58

https://www.youtube.com/watch?v=57k3_7GVOqY NataliaOreiro.pl pozdrowienia dla jedynego oficjalnego fanclubu

05.01.2016, 15:34

w 2013 roku to nie był pierwszy koncert Oreiro w Polsce.

05.01.2016, 12:29

Sama widziałam Natalia Oreiro Tv na oficjalnej stronie Natalii, NataliaOreiro.pl tam nie było. Dla mnie sprawa jest jasna, to Natalia Oreiro Tv jest oficjalnym fanclubem. To dla nich Nati nagrywa pozdrowienia i podpisuje zdjęcia dla polskich fanów. A tą stronę od wydarzenia Natalia Oreiro fanclub - Poland pierwsze widzę na oczy, to śmieszne, że podają się za oficjalny fanclub.

05.01.2016, 12:02

Nikt sie nie podał za oficjalny fanclub, widocznie skoro zauważyli wydarzenie na fb to wspomnieli o nich. W każdym razie bardzo sprawnie działają i brawa im za to!!! A oficjalnym fanclubem jest NataliaOreiro.pl i oni współtworzą wydarzenie z fanclubem Natali

05.01.2016, 00:21

Dokładnie Lauren93, to Natalia Oreiro tv jest oficjalnym fanklubem, są w kontakcie z Natalką, organizują konkursy z nagrodami od niej. Dlaczego inna strona podaje się za oficjalna? Nie mam pojęcia. Trzymam kciuki za koncert, byłam na ostatnim i świetnie się bawiłam.

04.01.2016, 23:06

a kiedy wyemitujecie najnowszy serial "Solamente vos" z Natalią? https://www.facebook.com/Chcemy-emisji-Solamente-Vos-w-Polsce-700454306686005/?fref=ts

04.01.2016, 22:24

Brawo dla tych którzy zajęli się utworzeniem wydarzenia i działaniem. Kochana Naty zagości w Polsce

04.01.2016, 22:12

Natalia Oreiro ma w Polsce sporą liczbę fanów! Ta wiadomość o planowanej trasie koncertowej ogromnie nas ucieszyła i dała nadzieje ze koncert Natalii w Polsce się odbędzie. Czekamy na jesień 2017 :)

04.01.2016, 21:32

Brawo! W końcu ktoś zaczął działać! Kochana Natalia w Polsce! Brawo dla fanclubu

04.01.2016, 21:14

Natalia Oreiro Tv to oficjalny fanclub Naty!

04.01.2016, 21:03

Co to za brednie, przecież Natalia Oreiro fanclub - Poland to nie jest oficjalny fanclub Nati !!! Kiedy będą jakieś konkretne informacje?

04.01.2016, 20:50

Czekamy Natalia ;DD!!

04.01.2016, 20:45

Czekamy na CIEBIE NATALIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.01.2016, 13:43

Taaaa, a foteczka z 2012 xD. Brawo Wy :P.