Natalia Przybysz nie wystąpi w Nadarzynie? “Jest aborterką”

redZaktualizowano 
Natalia Przybysz nie wystąpi w Nadarzynie? “Jest aborterką” Karolina Misztal
Grupa mieszkańców Nadarzyna domaga się odwołania koncertu gwiazdy. Powodem jest niedawny wywiad Przybysz, w którym przyznała się do aborcji.

-Pragnę wyrazić swój stanowczy sprzeciw w związku z oddawaniem pomieszczeń Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury na koncert Natalii Przybysz i wyzywam do odwołania tego koncertu. Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka - pisze autor petycji, pod którą dotychczas podpisało się 128 osób. Apel zaadresowany jest do wójta gminy Nadarzyn, a koncert ma odbyć się w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Nie wiadomo jednak, czy apel przyniesie skutek.

Natalia Przybysz w niedawnym wywiadzie dla „Wysokich Obcasów" przyznała się do dokonania aborcji, czym ściągnęła na siebie gniew konserwatywnych środowisk oraz działaczy prolife.

Czytaj też: Maria Sadowska w Stacji Mercedes. Artystka wystąpi na początku września


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.11.03 01:12:45

Sam jak potwór ziejesz nienawiścią

2016.11.02 22:35:54

Straszna tępa nie kobieta a ,....,.......

2016.11.02 21:46:02

Nie dajcie jej tam u was spiewac . Niech sie buja ta ..... nigdzie nie powinna juz nigdy wyć. Jej rodzice powinni zrobic z niu to samo.

2016.11.02 12:35:44

Ciemnogród! Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem!

2016.11.02 10:37:00

Skoro dziecko zyje od poczęcia, to czemu 500+ wypłacają dopiero od narodzin? Toż to niekonsekwencja!

2016.11.02 10:35:17

Ależ owa grupa wcale nie musi przyjść na ten koncert. Ale niech nie narzuca swoich poglądów innym!

2016.11.02 10:17:55

Ja każdego dnia dziękuję matce biologicznej mojego adoptowanego dziecka, że je urodziła. Jest kochane przez nas całym sercem, radosne i rozwijające się wspaniale, pomimo trudności jakie w swoim krótkim życiu napotkało. Dała mu życie i uszczęśliwiła tyle osób... Kobiety nie chcecie być matkami - oddajcie dzieci do adopcji, ale nie pozbawiajcie ich życia.

2016.11.02 10:13:26

Teraz ta reszta mysle normalnych ludzi powinna zaczac udowadniac tym 128 ludkom ze sa PISokatolami i ich pietnowac zeby poczuli to na swojej skorze

2016.11.02 09:30:41

Taka celebrytka światowa a nie wie co to antykoncepcja????

2016.11.02 09:07:14

Nadarzyn to tysiące ludzi a nie tylko 128 nawiedzonych pisokatoli nienawidzących wszystkich i wszystkiego.

Ugięcie się pod presją tych tak "bardzo rozumnych istot miłujacych katolicką miłością bliźniego swego" doprowadzi do dyktatury motłochu i pełnej cenzury NOK. Po tym już tylko krok do kultury "Narodowej "...

2016.11.02 09:06:42

Kolejny ciemnogród na mapie Polski.

2016.11.02 08:32:11

W tym przypadku ma hejt z lewej i prawej

2016.11.02 08:29:41

Adoptuje pszczółki, nie je mięsa bo nie zabija zwierząt a zabija swoje dziecko bo nie ma na nie miejsca.

2016.11.02 08:27:30

Nadarzyn to swiry, mialem nieszczescie z nimi współpracować.

2016.11.02 07:36:18

A co obchodzi mnie stacja metro czy PKP na Bemowie, to lokalna sprawa.

2016.11.01 23:55:06

kato-ciemnogród z klechą pedofilem na czele

2016.11.01 20:17:11

A kto to jest Natalia Przybysz oprócz tego ,że jest zabójczynią własnego dziecka ,jak sama wyznała to kto to jest

2016.11.01 19:40:44

Już zawsze będę omijał Nadarzyn,na 300.000 skrobanych kobiet na czarnym rynku ,prześladują jedną

2016.11.01 16:15:03

Buc czerwony.Niewyskrobany.

2016.11.01 16:11:00

zaistniała 5 minut i po wszystkim szybkie 5 minut i większy metraż do życia ale się zepsuła głupie babsko

2016.11.01 16:06:04

Skansen XXI wieku w natarciu !

2016.11.01 15:57:17

Fundamentaliści i ciemnogród w natarciu

2016.11.01 15:24:30

jak by napisala ze psa oddala do schroniska albo uspila to zalalaby ja fala hejtu z lewej



ale skoro tylko dala sie wyskrobac dla wygody to ma hejt z prawej



rozsadni ludzie nie obnosza sie z podobnymi sprawami publicznie i nikt im niczego nie wytyka

2016.11.01 12:33:21

Kukiz'15 - Bemowo na FB, zbiera podpisy pod petycją ws. stacji PKP - Górczewska i PKP - Połczyńska, jako alternatywy dla zakorkowanych budową metra Woli i Bemowa, no ale to się nie przebije do prasy. Jakiś Nadarzyn i Przybysz jak najbardziej. Nie dobro ludzi się liczy, tylko podgrzewanie społecznych konfliktów. To każda prasa łyka z miejsca. Szczujnia się sprzedaje, prawda?

2016.11.01 12:28:46

prof Hazana niech zaproszą