Koniec z wieszaniem reklam wielkopowierzchniowych na budynkach mieszkalnych. Nowe prawo wprowadza zakaz ograniczania dostępu światła dziennego do mieszkań.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Minister infrastruktury podpisał rozporządzenie w sprawie instalowania na budynkach wielorodzinnych reklam i innych urządzeń nie związanych z użytkowaniem mieszkania. Projekt rozporządzenia przygotował wojewoda mazowiecki.

Nowelizacja pozwala na instalowanie urządzeń, które są związane z użytkowaniem budynku lub mieszkania, np. krat, rolet czy zabudowy balkonów. Przepisy zezwalają również na instalowanie urządzeń i nośników reklamowych na ścianach bez okien, na oknach klatek schodowych lub lokali użytkowych oraz podczas prowadzenia remontów elewacji. Rozporządzenie wejdzie w życie za 14 dni.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!