Nie dawajcie pieniędzy Owsiakowi. 7 powodów, dla których nie warto wspierać WOŚP

Zbliża się kolejny, już 27. Finał WOŚP. Zamierzasz wrzucić pieniądze do puszki? Zastanów się! Podobno Jerzy Owsiak to złodziej, zarabia miliony, później kupuje sobie mieszkania, a wolontariusze kradną pieniądze z puszek. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii i przekonać się dlaczego nie powinniście wspierać WOŚP.

Sandra Gozdur

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.01.2019, 16:02

Wy pacany którzy rzucacie mięso na redaktorkę, a gołym okiem widać że wspiera Owsiaka. Niby podaje zarzuty, a zaraz wyjaśnia, że wszystko jest na legalu.Czytajcie ze zrozumieniem imbecyle. Od razu widać, że komentarze wrzuca półgłodówkowy elektorat dorównujący jemu inteligencją czyli Schetyny i spółki.
Wspierałem Owsiaka do póty, do póki nie wyszły na światło dzienne malwersacje i nie dowiedziałem się o mafijnych metodach w stosunku do dziennikarzy biorących udział w pseudo konferencjach prasowych i nieprzychylnych Owsiakowii. Został On zobligowany do ujawnienia ksiąg rachunkowych którego to postanowienia do dnia dzisiejszego nie wykonał - przypadek, co chce ukryć?? Dopóki nie wyjaśni wszystkich wątpliwości nie będę go wspierał mimo, że robi dużo dobrego, ale chciałbym wiedzieć ile więcej by mógł, czyli ile kasy idzie bokiem!!!!

01.01.2019, 19:06

A w Ameryce to co, inaczej? Z kazdego dolara na Caritas idzie tylko 7 centow na faktyczna pomoc, reszta na rozne tzw fee (koszta administracyjne).....

01.01.2019, 17:32

Nie dawajcie pieniędzy kościołowi. 1000 powodów, dla których nie warto wspierać kk.

31.12.2018, 15:05

Oczywiście że nie wspieram owsiaka. Nie będę sponsorować jego rodzinnych spółęk Złotych Melonów, mrówki całej i Jasnej prawdy. Owsiak niech pokaże księgi rachunkowe jak nakazał mu sąd.

31.12.2018, 07:57

tytuł sugerujący by nie dawać kasy na WOŚP a pod zdjeciem wyjaśnienia jak to wszystko działa zgodnie z prawem , ciekaw jestem co autor miał na myśli pisząc ten artykuł

30.12.2018, 19:49

Popierałem Owsiaka już wtedy jak nie było takich stron jak wasza, i będę popierał.
I jestem z tego dumny.

30.12.2018, 18:17

nawet nie warto tego czytać.Tyle ile robi Jurek Owsiak,nie zrobił żaden rząd dla Dzieci .Dlatego będę nadal wspomagać.Moja kasa ,moja decyzja

30.12.2018, 09:22

zawsze wspomagałem Jurka
bo wiem na co idzie Kasa
Nigdy nie wspomoge
Kuri-Synuw Czerwono-Czarnych
Zarłoczne Gnidy

29.12.2018, 20:28

Nie ma osoby na świecie, ktora za pracę nie otrzymuje wynagrodzenia. Pan Jurek Owsiak ciężko pracuje caly rok, żeby dopiąc jeden dzień w roku ktory jest podsumowaniem. Zawsze dawałam pieniądze i będę dawała. To jest moja decyzja i nic mnie od tego nieodwiedzie. Żeby jedna zbiórka uratowala jedną osobę jest to warte. Nie ma ceny za ludzkie życie!

29.12.2018, 15:47

Dziwny pomysl na tytuł artykułu

29.12.2018, 14:47

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem!!!!!!!

29.12.2018, 13:46

Tytuł komentarza przeciwko Owsiakowi. w dalszej treści trochę przyjemniejszy..Czy Owsiak zarabia ? Oczywiście tak jest.zarabia.Ale jest to malutko od posad PiS -owskich notabli w spółkach skarbu państwa.których jedną zasada łączy bierny ale wierny.

28.12.2018, 23:36

ten artykuł jest napisany w sposób taki że broni rzekomych zarzutów w strone Jurka. Pod każdym zarzutem jest sprostowanie że zarzucaja mu to a w rzeczywistosci jest tak

28.12.2018, 22:48

SANDRA GOZDUR wracaj do śmietnika, z którego się wygrzebałaś.
Warszawa.naszemiasto - zamieszczanie przez Was takich artykułów jest co najmniej żenujące. Czas już usunąć Wasz profil z obserwowanych...
Jedynym efektem jaki osiągniecie (podobnie jak wyznawcy PiSlamu w roku ubiegłym) będzie zwiększenie motywacji ludzi popierających WOŚP. Serdecznie nie pozdrawiam

28.12.2018, 22:08

nosz normalnie babsko oczadzialo :)

28.12.2018, 20:30

Co to za jedna ta gozdur?nikt jej nie lubi I szuka poklasku$

28.12.2018, 19:39

Popaprana moherówa. Jeśli nie chcesz dawać, to nie dawaj, włóż do koperty i wyślij temu złodziejowi z Torunia. Na pewno je łyknie, szczególnie teraz jak Kanada zakaże wysyłać pieniążki za jego nienawistne podejście, to on wszystko łyknie. Od Owsiaka wara popaprana babo.

28.12.2018, 17:36

Ja dam a wam pisiory jeban e uj do tego zjeby