(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

2 stycznia rozpoczęła się elektroniczna rejestracja dzieci do warszawskich żłobków. Od razu pojawiły się skargi, bo serwer nie działa prawidłowo. Wiele naszych czytelniczek pisało, że nie można dostać się na stronę rekrutacji i zapisać dzieci do żłobków.

Od 2012 roku wprowadzono nowe zasady przyjęć dzieci do żłobków. O przyjęciu do warszawskich placówek będzie decydować punktacja, a nie kolejność zgłoszeń. Rekrutacja rozpoczęła się o godz. 9:00 . Chwilę po pojawieniu się informacji na naszej stronie, pojawiły się komentarze: – Serwery padły? Nie mogę dostać się na stronę rekrutacji – informowała jedna z naszych czytelniczek.

Czytaj także: 7
Od 1 stycznia nowe zasady przyjęć do żłobków. Decydować będą punkty


Wiele osób miało problemy z zapisami dzieci do żłobków. Jeśli już się udało, to potem były problemy z otrzymaniem e-maila z potwierdzeniem rejestracji, a strona z wnioskiem do wydrukowania nie chciała się otworzyć. - Niby kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia ale... przy takiej samej liczbie punktów decyduje... kolejność zgłoszeń – pisze inne z czytelniczek.

Czytaj także: Nowe zasady rekrutacji do żłobków. Pierwszeństwo mają rodzice odprowadzający podatki w Warszawie


Czyżby nowe metody były słabsze od starych. Po raz kolejny system elektronicznej rejestracji nie zdał testu.

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

barni (gość)

jest wrzesień, strona rejestracji do żłobka nadal nie działa poprawnie, (błąd wczytywania strony) !!