Nie jedźcie na Woodstock! Tam jest strasznie! 12 powodów, dla których lepiej siedzieć w domu

Piotr Kalsztyn

Wybieracie się na tegoroczny Przystanek Woodstock 2016? Lepiej zmieńcie plany, bo czeka tam na Was tylko zło, śmierć i zniszczenie.
 Grzegorz Dembiński / POlska Press Grupa

Kliknij w zdjęcie i poznaj 12 powodów dla których nie warto jechać na Przystanek Woodstock.

Mamy do Was tylko jedną prośbę. Zanim zaczniecie komentować, przeczytajcie odrobinę więcej niż tytuł i zajawkę :)

Sprawdź też: Woodstock 2016 w deszczu. Ale to nic! [zdjęcia]
oraz Zdjęcia z Przystanku Woodstock 2016. 4 tysiące woodstockowiczów jest już w Kostrzynie [zdjęcia]

Zobacz również:

Kto zagra na Przystanku Woodstock 2015? Program

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.08.2017, 06:56

Jedno wielkie ochlejtustwo, brud, upadek moralny i tyle. Jak ktos chce posluchac rocka to idzie na normalny koncert a nie spęd bydła, ktore nabija kabzę Owsiakowi (się z Was woodskockowicze śmieje) i harikrisznowcom.

30.05.2016, 00:49

Wkurza mnie takie coś komentuje a sam nie był pewnie rodzice mu zabronili gdzie kolwiek jechać i się teraz odgrywa ze na woodstocku jest syf Polecam wszystkim tym co nie byli i tym co planują jechać pierwszy raz Woodstock \m/

31.07.2015, 19:24

hehehe... 12 prawd o Woodstocku .... uwielbiam , jeżdżę tam ze swoja rodzina rok w rok , kazdy bawi sie tam tak jak lubi :))))) tylko po co komentować temu kto nigdy tam nie był ...? sami mieszkancy w referendum byli za czyli nie jest tak zle :)))

29.07.2015, 16:48

PRAWDA JEST SZOKUJĄCA - HARY KRYSZNA JEDZĄ KOTLETY , INO NIE CHCĄ SIĘ PRZYZNAĆ !!!!!

27.07.2015, 15:20

Fajne te 'niesponsorowane' artykuły :D brudasy do wanny!

27.07.2015, 11:52

byłem w toruniu i było fajnie nikt mnie nie zabił.najadłem się pierniczków...

25.07.2015, 09:35

Kim jest ta blondynka ze zdjęcia, jest slodka

23.07.2015, 11:49

http://kontrowersje.net/czy_jerzy_o_we_mie_ze_sob_wnuczk_i_oprowadzi_po_przystanku_woodstock

23.07.2015, 11:42

ja tam smrodu i walających się podpasek po prostu nie---cierpię. żaden żebrak mnie do tego nie zmusi. jesteśmy wolnymi ludżmi. wolę browar na mazurach, w czystym miejscu z odrobiną szantów i zadabnym chłopakiem. i niech mnie nikt intelektualnie już nie mmolestuje, bo to zaczyna być żałosne.

23.07.2015, 10:17

Przeczytałeś to chociaż!! No nie wydaje mi się bo gdyby było inaczej to takich bzdur byś nie pisał!! Człowieku to co oni tutaj piszą, to jest kontra dla wszystkich przeciwników tego festiwalu. LUDZIE CZYTAJCIE TO CO KOMENTUJECIE!!

23.07.2015, 10:14

skoro taka bezpieczna, to dlaczego kilku nawiedzonych, co roku ląduje na łozu Abrahami i Jakuba. "mr. eutanazja" za młodzież się zabiera?

23.07.2015, 09:28

Ludzie zacznijcie wreszcie czytać ze zrozumieniem. Z tych punktów wynika, że nie taki straszny Woodstock jak opowiadają ci, którzy tam nigdy nie byli. Jeżeli pojedziecie tam chociaż raz to zobaczycie, że nikt nikomu nie każe pić i na siłę nie wlewa piwska do szanownej buźki. Boicie się o swoją wiarę - musi być bardzo słaba, bo mnie żadna sekta nie zdoła przekonać przez te kilka dni zabawy na Woodstocku do zmiany moich przekonań religijnych. Poza tym zachowuję się w każdym miejscu tak , że nie potrzebuję się tego wstydzić.

21.07.2015, 22:53

Fajnie by było przeczytać to co się komentuje....

21.07.2015, 09:54

Kto Wam to pisał? Chyba ktoś kto koło kostrzyna nawet nie był - więc nie wie jak jest! NIE WIE! NIE WIE! NIE WIE! DOŚĆ KŁAMST! Musimy zadać i kłam :P Przystanek Woodstock to najwsapnialsza impreza tego typu w Polsce - znana już praktycznie na całym świecie. Doskonale zabezpieczona, dobrze dograna - a przede wszystkim - specjalnie dla Nas, wolontariuszy :)

20.07.2015, 15:06

Wszystkie religie to sekty. Małe, średnie i te wielkie, to też sekty. I po co zadzierać nosa i udawać że się jest lepszym. Nikt Boga nie widział, a każdy ma prawo wyobrażać Go sobie na swój sposób.

20.07.2015, 14:41

Brud ,smród ,alkohol,dragi ,sex byle gdzie z byle kim,no i jeszcze hary krisna............Nic dodać nic ująć......

20.07.2015, 10:44

Przejdź się na pogadankę ich guru to zobaczysz. Moim zdaniem jest gorsza. Nie żebym krytykował, niech sobie wierzą, ja ich lubię, ale sam bym nie mógł zostać ich wiernym bo sporo ich zasad jest sprzeczne z moimi wewnętrznymi przekonaniami (choćby ograniczenia tego co wolno spożywać)

20.07.2015, 10:36

popieram zjazd patologii ! bród i smród sraja koło namiotów gdzie spia i żrą woda po 10 zł obraz nedzy i rozpacz wszystko tam pijane jak świnie masakraaaa i niestety kradną a pobliski las opanowywuja tzw. PAPIERZAKI zasrane kurde wszystko !!!!!

SYF TOTALNY !!!!!!

20.07.2015, 00:29

Pozdrawiam Wiedźmę spod Kalisza.

19.07.2015, 13:37

pozdrów tam swojego guru. ma pozdrowienia od sędziego ze Złotoryi.

19.07.2015, 13:16

Haha... już chciałem brać poważnie ten tytuł :) ale po pierwszym punkcie uśmiechnąłem się pod nosem.

19.07.2015, 12:58

Do zobaczenia już 23 lipca około godz.11.

19.07.2015, 12:08

Dzień później jadę z częścią ekipy.
W sumie artykuł nienajwyżych lotów, ale przynajmniej pokazuje trochę rzeczywistości Przystanku. Nie ma czego się bać i marudzić, bo najważniejsza jest dobra i bezpieczna zabawa.

19.07.2015, 11:34

redaktorowi tego tekstu życzę nocy z 10 napalonymi czarnoskórymi .|.

19.07.2015, 11:20

a czym gorsza jest wiara w Wisznu niż w Boga Chrześcijańskiego?