Niemieckie zespoły z lat 90. Co się z nimi stało? [wideo]

Czy pamiętasz jak bujałeś się na szkolnej dyskotece w rytm niemieckiego disco, dance czy rapu? Specjalnie dla was przygotowaliśmy nasz subiektywny wybór niemieckich zespołów, które były popularne w latach 90-tych.

Zuza Gunia

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.11.2015, 23:15

A LIMAHL też nie powinien tu być??

19.11.2015, 12:08

MULTIKULTI......

19.11.2015, 12:06

półwłoch-półaustryjak.

19.11.2015, 12:05

Zmarli na AIDS.

07.10.2015, 13:35

no, a gdzie Udo Lichtenberg co to śpiewał piosenkę o Eryku Honeckerze -w tytule jest coś o banhofie -

08.04.2015, 11:15

A Kelly Family?

22.03.2015, 19:44

Mo-Do był Włochem, naprawdę nazywał się Fabio Fritelli i niedawno popełnił w swoim kraju samobójstwo.

21.03.2015, 15:02

A gdzie Modern Talking?

20.03.2015, 22:53

Zuza Gunia, czemu zespoły z lat 90-tych? Ja znam niemieckie klasyki jak np. Nena , Kraftwerk, DAF i wiele innych. Pozdrawiam. Sławek

20.03.2015, 22:47

A gdzie MO-DO? (Einz, Zwei Polizei i Super Gut)

20.03.2015, 18:12

ta z lewej K. Matthiesen to żydówka

20.03.2015, 17:46

Scooter gra w reklamach:

https://www.youtube.com/watch?v=n1Re9nlB6ac

:DDD

20.03.2015, 01:56

Jak to szajs, to Guano Apes pasuje do zestawienia

20.03.2015, 00:16

Co w tym "szajsie" robi guano apes?

Niestety lata 90 te to nie tylko porządna muzyka rockowa... . Jak widać powyżej była też ciemna strona ówczesnej muzyki.

19.03.2015, 09:14

typowy skład poprawny politycznie - białe dziewczyny, no i oczywiście czarny. bo mamy kochać czarnych ?!

18.03.2015, 23:01

zajebiste! thx

18.03.2015, 21:16

Murzyn w niemieckim zespole,śpiewający po angielsku :-)

18.03.2015, 18:36

no ja murzyn w niemieckim zespole ?