Niewiarygodne! Nikt nie chciałby tak wyglądać podczas wesela! [ZDJĘCIA]

Wesele, to czas gdy każda z Pań chce wyglądać najlepiej jak potrafi. Niestety, nie każdy fryzjer to wirtuoz grzebienia, a efekty pracy nie których salonów potrafią przyprawić o zawrót głowy. Oto najgorsze weselne fryzury. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię.
 źródło: Facebook ,,Beka z fryzur weselnych''

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.04.2018, 20:13

Fryzury może są trochę awangardowe, ale naprawdę ładne. Na pewno wymagają dużo pracy i są nietuzinkowe. Nie wiem czemu się czepiacie?

22.04.2017, 00:01

Większość z tych fryzur mi się podoba, gdyż są wypracowane i nie tuzinkowe, a by oceniać fryzurę ślubną, trzeba zobaczyć całą stylizację wraz z sukienką i makijażem.

21.04.2017, 22:27

już nie macie o czym pisać debi...e

18.04.2017, 13:19

Nie bardzo rozumiem co w tych fryzurach jest okropnego? Rzeczywiście na niektórych zdj widać nie dopracowanie stylisty, ale w większości są to po prostu bardzo ekstrawaganckie upięcia, modne na przykład na pokazach modowych. Myśle, że ciężko taka sztukę oceniać w formie obiektywnej. Ja w celu inspiracji często zaglądam tutaj : http://salonsequipment.org/hairdressing-accessories/qgxv/must-have-electric-equipment-for-a-hairdresser-s-salon.html

12.08.2016, 09:55

Niektóre fryzury, to po prostu dzieła sztuki i bardzo piękne. źle dobrane zdjęcia do tytułu galerii, albo zły tytuł galerii

11.08.2016, 18:34

Większość jest piękna a nie brzydka o.O"

11.08.2016, 08:55

Zdjęcie 42- ekstra, sam ahcętnie tak się uczeszę na imprezę;)

10.08.2016, 09:27

Może i bleeee, ale ile pracy i jakiej precyzji potrzeba żeby zrobić taka fryzurę :)

09.08.2016, 16:32

Niestety jest wiele fanek takich fryzur.Domagają się takich nieświeżych,monstrualnych plecionek!