NOC MUZEÓW 2012 W WARSZAWIE PROGRAM

NOC MUZEÓW 2013 W WARSZAWIE PROGRAM (© ZTM/arch. mm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Noc Muzeów 2013 w Warszawie już w sobotę 18 maja. Zobacz dokładny program wydarzeń w stolicy.

Aktualizacja, 17 maja 2013 r.

W tym roku 18 maja podczas Nocy Muzeów pojawi się kilku „debiutantów”. To nowe placówki, które po raz pierwszy będą brać udział w imprezie: Muzeum Historii Żydów Polskich i Stadion Narodowy. Będzie można zwiedzieć także fabrykę Wedla lub usiąść w fotelu premiera kancelarii przy Al. Ujazdowskich.

W przypadku Muzeum Historii Żydów Polskich prezentowana będzie m.in. multimedialna instalacja Pétera Forgácsa oraz odbędzie się koncert zespołu Alte Zachen. Z kolei Stadion Narodowy zaoferuje m.in. wejście na oświetloną płytę boiska i obejrzenie stadionu z loży dla VIP-ów.

Komunikacja podczas Nocy Muzeów


Po raz pierwszy pomiędzy placówkami będzie można poruszać się rowerem miejskim Veturilo. Do dyspozycji jest 128 stacji (w tym na Pradze) i 2,2 tys. rowerów. Na trasę wyjedzie też 26 zabytkowych autobusów, w tym 15 „ogórków”. Wszystkie będą oznaczone literami alfabetu będą startować z pl. Defilad od godz. 19.00.

NOC MUZEÓW 2013 WARSZAWA - PROGRAM:

NOC MUZEÓW 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie

18 maja Stadion Narodowy włączy się do akcji Noc Muzeów 2013. Co będzie można zobaczyć?

NOC MUZEÓW 2013 na Zamku Królewskim w Warszawie

W NOC MUZEÓW 2013 w Warszawie otwarty dla zwiedzających będzie ZAMEK KRÓLEWSKI.

Noc Muzeów 2013. Bookcrossing na Narodowym

Noc Muzeów 2013. Bookcrossing na Narodowym

Coraz ciekawiej wyglądają imprezy na Stadionie Narodowym. Tym razem stadion włączył się w akcję Noc Muzeów i proponuje największą w Polsce wymienialnię książek.

NOC MUZEÓW 2013 w Muzeum Powstania Warszawskiego

NOCY MUZEÓW zawita tradycyjnie także do MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. Zobacz, jakie atrakcje czekają na zwiedzających.

NOC MUZEÓW 2013 w Muzeum Narodowym w Warszawie

Od 18 do 19 maja w godz. 19.00-3.00 Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych do obejrzenia wystaw przygotowanych głównie z myślą o corocznej akcji NOC MUZEÓW.

Noc Muzeów 2013 w Warszawskiej Szkole Fotografii

Noc Muzeów 2013 w Warszawskiej Szkole Fotografii

18 maja br. w godz. 19.00 – 0.00, Warszawska Szkoła Fotografii (ul. Łazienkowska 14) zaprasza wszystkich do swojej siedziby na wystawę oraz spotkanie autorskie w ramach Nocy Muzeów.

NOC MUZEÓW 2013 w Fotoplastikonie Warszawskim

W Noc Muzeów 2013 w Fotoplastykonie Warszawskim zostaną pokazane trójwymiarowe fotografie przedstawiające „Warszawę sprzed 100 lat”.

NOC MUZEÓW 2013: „Bal duchów” na Zamku Królewskim w Warszawie

NOC MUZEÓW 2013: „Bal duchów” na Zamku Królewskim w Warszawie

W nocy z dnia 18 na 19 maja roku mury Zamku na nowo ożyją, a uśpione przez wieki epokowe postacie przebudzą się, by zasiąść do wspólnej uczty.

Noc Muzeów 2013 w Muzeum Historycznym w Warszawie

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów Muzeum Historyczne m.st. Warszawy pokaże ostatni raz swoje wnętrza przed wielkim remontem!

NOC MUZEÓW 2013 w Teatrze Kamienica

18 maja, od godziny 22:00, Teatr Kamienica będzie świętować dziesiątą Warszawską Noc Muzeów.

Noc Muzeów 2013: warsztaty z ceramiki

Noc Muzeów 2013: warsztaty z ceramiki

W tegoroczną Noc Muzeów 2013 odbędą się bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają ceramiczne zegary do swoich domów.
NOC MUZEÓW 2013 WARSZAWA. DK Zacisze zaprasza na „Architekturę”

NOC MUZEÓW 2013 WARSZAWA. DK Zacisze zaprasza na „Architekturę”

Budowa architektury miejskiej za pomocą kartonowych puzzli czy klocków LEGO, a także pokaz filmowy i koncert - DK Zacisze zaprasza w sobotę 18 maja na swoją Noc Muzeów 2013.
Noc Muzeów 2013. Erotyczny komiks w V9

Noc Muzeów 2013. Erotyczny komiks w V9

Pierwszy w Polsce komiks erotyczny stworzony metodą sitodruku będzie można oglądać w street artowej galerii V9.

Noc Muzeów 2013 w Warszawie DOKŁADNY PROGRAM:


Poniżej możecie przejrzeć program Nocy Muzeów 2013 w Warszawie. Aby powiększyć wybrany fragment strony użyjcie przycisków nawigacyjnych w górnej belce dokumentu.


Komentarze (28)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Spell caster (gość)

Owltempleofsolution@ymail.com. Czy potrzebujesz ostateczne rozwiązanie problemu
co kiedykolwiek mieć. Następnie skontaktować się z
owltempleofsolution@yahoo.com. najwyższego
kapłana, który pomoże Ci zrobić następujące:

1) Miłość pisze: przywrócić ex lub jednego brakuje
2) Ziołowe opieki na wszelkiego rodzaju choroby
3) Pieniądz zaklęcie
4) Powodzenia zaklęcie. Itp

Dawać ono pewien próbować

E-mail: owltempleofsolution@yahoo.com

Spell caster (gość)

Owltempleofsolution@yahoo.com. Czy potrzebujesz ostateczne rozwiązanie problemu
co kiedykolwiek mieć. Następnie skontaktować się z
owltempleofsolution@yahoo.com. najwyższego
kapłana, który pomoże Ci zrobić następujące:

1) Miłość pisze: przywrócić ex lub jednego brakuje
2) Ziołowe opieki na wszelkiego rodzaju choroby
3) Pieniądz zaklęcie
4) Powodzenia zaklęcie. Itp

Dawać ono pewien próbować

E-mail: owltempleofsolution@yahoo.com

Mrs valdez (gość)

my testimony. daję to świadectwo cos jestem zadowolony

Nazywam się pani. Santana Valdez z nowym york.i nigdy nie wierzył w czary miłości i magii, aż i to rzucający czar raz. Kiedy pojechałem do Afryki, 10 maja tego roku na szczycie biznesu. Miałem na myśli człowieka o nazwie Dr bojeje.He W jest potężny mógł rzucić zaklęcie, aby przywrócić moją miłość odeszła, niewłaściwie kochanka szuka kogoś do kochania Cię, przywrócić utracone pieniądze i pieniądze zaklęcie magiczne lub zaklęcie dla m dobry job.i 'teraz szczęśliwa i żywa zeznania cos mężczyznę i nie chciał poślubić zostawił mnie na trzy tygodnie przed naszym ślubem, a moje życie do góry nogami cos nasz związek został na 2 lata ... Uwielbiałam go, ale jego matka była przeciwko mnie, i nie miał dobrą pracę, zwracając . W tak kiedy ja z tego rzucającego czar, powiedziałem mu, co się stało i wyjaśnił sytuację lub rzeczy do NIEGO .. Na początku byłem niezdecydowany, sceptyczni i przypisane wątpliwe, ale i po prostu grać próby. oraz w 6 dni, kiedy wróciłem do podatków, mój chłopak (obecnie mąż) wezwali mnie do siebie i operatorów do mnie przepraszając wszystko dat miał nogi rozliczenie z matką i rodziną i nie ma nowego kwalifikacyjnej więc powinniśmy wziąć ślub .. i nie wierzy, że cos rzucającego czar tylko hasła moje nazwisko i moje imię chłopaka i wszystko chciałem, żeby zrobić ... Dobrze, że są szczęśliwym małżeństwem i teraz oczekujemy nasze małe dziecko, a mój mąż zmarł dostał nowy praca i nasze życie stało się o wiele lepiej. w przypadku ktoś potrzebuje rzucającego czary o pomoc, adres e-mail atDrbojejespellcaster@yahoo.com

Świetne bojeje i dziękuję bardzo dziękuję 1000000 razy .. jeśli nie, to ja bym nogi losted i Wasted dziękuję. Powiadom go przez jego adres e-mail ... Drbojejespellcaster@yahoo.com

upewnij się, że się z nim skontaktować za wszelkie trudności finansowych okay ..

Co potężny mężczyzna zoals Dr bojeje. on jest tak silny ... W \ \ email go o wszelkich trudnościach .. bojejespellcaster@yahoo.com

Arek25 (gość)

szybkie wejscie. Wiecie że można było do Muzeum Narodowego wejśc bez kolejki ,jesli sie korzysta z aplikacji IKO (pko bp). Świetna sprawa, mam nadzieję ze za rok też tak będzie i znowu wejdę bez problemu i czekania :D

Kajka (gość)

Wedel- nie ma co się obrażać. Oj, bez histerii. Program zwiedzania Wedla był znany i wiadomo było na jakich zasadach są wejścia. Widziałam informacje, że znowu planuje się otwarcie do zwiedzania Fabryki, nawet na 2 dni, więc na pewno następnym razem się uda. Ja się wybieram, a ich czekoladę uwielbiam i to, że nie weszłam, na pewno nie zniechęci mnie by spróbować znowu i jeść czekoladę wedlowską.

bomba (gość)

Noc muzeów - beznadzieja. Mój komentarz ? Co tu komentować ? Ludzie którzy mają najłatwiejszy i najtańszy dostęp do kultury - Pieprzona Warszawka stoją w kolejce żeby zobaczyć coś za darmo ,pieprzone gównozjady.Na wsi żenada a w Warszawie szczyt ?

bomba (gość)

popieram. popieram sam siebie bo to gówna zjadanie niech mi ktoś wytłumaczy że nie ?

KM (gość)

Wszyscy na stadion. Byłem na targach na stadionie, sama impreza zawsze się obroni wstęp oczywiście płatny.
Impreza przy okazji "nocy muzeum" chyba po to żeby mogli się kreować
Meller i im podobni. Nagłośnienie na głównej scenie tak fatalne że trzeba siedzieć przy głośnikach aby coś zrozumieć.
O 19:00 można było wejść na płytę boiska więc były tłumy, nie powiedzieli niestety że nie ma murawy!
Dla tych którzy nie byli jeszcze na stadionie, jeśli słyszycie w telewizji że robi wrażenie to niestety nie jest to prawda, jest mały i wybitnie oszczędnie zbudowany, zastanawiam się gdzie poszły te pieniądze?

m (gość)

Wedel. Do tej pory Wedel kojarzył mi się przede wszystkim z łakociami znajdowanymi pod choinka każdego roku. Moja Ciocia rytualnie jeździła po nie do sklepu fabrycznego na ul. Zamoyskiego. W ciągu jednej nocy przekreślono moje przemile wspomnienia. Uwielbiam słodycze, jem ich sporo. Wedla nigdy więcej nie tknę! Jestem zniesmaczona tym jak mnie potraktowano.
Stanęłam w kolejce do zwiedzania fabryki Wedla w Noc Muzeum ok 19:30 na ul. Zielenieckiej za teatrem Powszechnym, tuż przed Parkiem Skaryszewskim. Ok godziny 20:00 przeszłam się wzdłuż półkilometrowej kolejki pod drzwi Wedla. Niemal z narażeniem życia przepchałam się przez tłum do Pana, który wpuszczał grupy zwiedzających. Zapytałam, jakie mam szanse dostać się do środka, jeśli stoję w kolejce przy ul. Zielenieckiej. Niewzruszony Pan powiedział ze nie wie. Z tłumu dowiedziałam się tylko ze wpuszczają co 10 minut po 20 osób. Przed drzwiami do wejścia odbywały się dantejskie sceny - krzyki, wyzwiska, przekleństwa, awantury, przepychanki, społecznicy pilnujący kolejki przed tymi którzy się wpychali licznymi lukami. A w tym wszystkim starsi ludzie i rodziny z małymi dziećmi. Widziałam też grupę ludzi wchodzących bez kolejki, wprowadzanych najwyraźniej przez pracownika fabryki.
Dopiero po godzinie 23:00 pan ochroniarz przeszedł się do połowy kolejki uprzejmie informując, że od pewnego momentu nikt więcej nie wejdzie.
Po tym jak zatrzaśnięto nam drzwi przed nosem o 23:50 na osłodę rzucono w tłum słodyczami. Część cukierków wysypano na chodnik. Potraktowano nas skandalicznie, jak jakieś bydło. Żenada. Brak szacunku.
Jak to było zorganizowane? Jeden pan otwierający drzwi i odpowiedzialny za panowanie nad kilkusetosobową kolejką, jeden pan ochroniarz, ok 6 sztuk luźno rozstawionych barierek metalowych. W taki oto sposób przygotowano się na kolejkę przed wejściem do fabryki Wedla.
Pod koniec wyszła do nas pani Magdalena Kołodziejska, prawdopodobnie odpowiedzialna za organizację Noc Muzeum w Wedlu. Na pytanie w jaki sposób przygotowała się do zorganizowania kolejki przed wejściem, nic nie odpowiedziała. „Dlaczego Pani nie zareagowała na to co się dzieje przed fabryką?”. Cisza. Zastanawiam się czy można było przewidzieć, jak ogromnym zainteresowaniem będzie się cieszyć tego typu wydarzenie? Czy nie można było wcześniej zrobić zapisów lub wydawać wejściówek na konkretne godziny? Czy nie można było rozstawić więcej szczelnie ułożonych barierek? Czy dwóch pracowników wystarczy do zapanowania nad dwoma tysiącami osób? Czy nie można było przynajmniej poinformować ile dokładnie osób ma szanse wejść do środka? Czy wyjście zwiedzających nie powinno być w innym miejscu niż wejście? Może jak się jest szefem PR, może warto byłoby się nad tym zastanowić na etapie planowania wydarzenia.
W rezultacie do fabryki Wedla nie weszło kilkaset osób po kilku godzinach stania w kolejce. Nie raczono nas nawet poinformować, czy jest sens czekać. Nikt za specjalnie się nami nie interesował. Odnoszę wrażenie, że nikt nawet nie próbował zapanować nad tym co się dzieje na zewnątrz, a tym bardziej nikogo z Wedla nie obchodziło, to czy ktoś wpycha się do kolejki.
Akcja, która miała wypromować Wedla, przez złą organizację mnie osobiście zniechęciła do kupowania produktów tej firmy i wiele innych osób również, z tego co udało mi się zaobserwować wczoraj.
Uważam, że Pani Kierownik Komunikacji LOTTE Wedel popełniła szereg błędów i powinna ponieść odpowiedzialność za totalny brak przygotowania do tego typu wydarzenia. Mam nadzieję, że poniesie konsekwencje zadrwienia sobie z kilkuset klientów. Nie potraktowano nas poważnie.
Przez te pięć godzin mogłam cieszyć się wieloma innych atrakcjami przygotowanymi przez miasto.

pepe (gość)

wedel. Wedel nie wpuścił wszystkich czekających ludzi. Już nie kupię ich czekolady po tym jak potraktowali ludzi.

MK (gość)

Trolowe Zapisy. Oczywiście nie ma problemu z zapoznaniem się z obsługą komputera i oprogramowania. Trzeba oczywiście jeszcze mieć dostęp do internetu, skonfigurować pocztę i założyć konto e-mail.
To wszystko jest Pikuś jeśli Babcie chcą zabrać swoje wnuki i wnuczki na imprezę w Stolicy środkowo europejskiego kraju.
Babcie nie wszystkie mają telefon komórkowy a co dopiero konto e-mail.
Oczywiście ktoś powie że wszystko można zorganizować jeśli się tylko chce, ale nie o to tu chyba chodzi, to nie zawsze działa tę stronę.
Pozdrawiam mądrali.

Kasia (gość)

Odpowiedź do warszawiak. http://www.kulturalna.warszawa.pl/pi/61616_1.pdf?utm_source=noc%2Bmuzeow&utm_medium=pdf&utm_campaign=Program Wystarczy troche poszukać a nie narzekać...