O tej sytuacji poinformował nas jeden z Czytelników. Napisał: "wczoraj przechodziłem tamtędy z córką. Ku mojemu zdziwieniu po chwili moje dziecko trzymało część... jezdni w dłoniach. I zaczęło bawić się nią jak klockami". Nowa Świętokrzyska już się rozwala?

Na miejsce pojechał nasz fotograf. Faktycznie. W pobliżu ul. Emilii Plater, na ul. Świętokrzyskiej wypada kostka brukowa. Co więcej, z chodników wystają niedokończone instalacje wodne i elektryczne.

Nowa Świętokrzyska już się rozwala [LIST OD CZYTELNIKA]"Chyba robili to na tzw. łeb, na szyję. Pewnie chcieli zdążyć przed wyborami" - informuje Czytelnik i dodaje: pomyślcie Państwo, jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem moją córkę trzymającą kostkę brukową w rękach. Takich dziur było o wiele więcej. Dziewczynka potraktowała to jako zabawę, zaczęła uzupełniać ubytki i wkładać kostki na swoje miejsce. Taka sytuacja, na kilka dni po otwarciu nowej jezdni, nie powinna chyba zaistnieć".

Myślicie, że zawinił pośpiech? A może niedokładnie wykonano plan? Albo robotnicy nie byli odpowiednio kontrolowani? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Przypomnijmy, jak wyglądała ulica tuż po otwarciu: Nowa Świętokrzyska - ta ulica znów tętni życiem [ZDJĘCIA]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!