Baden-Baden, Ejlat, Memmingen, Sewilla i Wenecja oraz nowość z lotniska Chopina - Ryanair ogłosił nowe kierunki lotów z Modlina i Warszawy.

Nowe kierunki lotów z Modlina, sezon 2017/2018Linie Ryanair nie spoczywają na laurach. Irlandzki przewodniki ogłosił największy w historii rozkład lotów z Warszawy. 5 nowych tras z lotniska Warszawa/Modlin: Baden-Baden, Ejlat, Memmingen, Sewilla i Wenecja oraz 1 nowość z lotniska Chopina: Szczecin (3 trasy łącznie). Na obu warszawskich lotniskach Ryaniar zamierza obsłużyć 3,6 mln pasażerów rocznie. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 17 procent.

- Rekordowy poziom rezerwacji lotów z i do Warszawy pozwala nam na obniżenie cen biletów. Zachęcamy wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne do odwiedzenia strony Ryanair.com lub naszej aplikacji mobilnej - mówi Michael O´Leary – Prezes Zarządu Ryanaira.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów z Warszawy na zimę 207/18, przewoźnik wprowadził do sprzedaży bilety już od 39 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać do czwartku (16 lutego) do północy.


Zobaczcie też: Mercedes 300d. Możesz kupić auto, którym jeździł Gomułka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!