Na te daty czekało wielu warszawiaków. Podczas prezentacji nowego Katalogu IKEA 2018 w Kuchni Spotkań IKEA poznaliśmy datę otwarcia sklepu na Woli. Co ważne, już w przyszłym tygodniu rozpocznie działalność Centrum biznesowe - Ikea dla firm. Wybierzecie się?

Ikea przekonuje - zrób miejsce na życie. Zastanów się, jak wygląda twój zwykły dzień, co lubisz robić, o czym marzysz. I stwórz takie miejsce w swoim domu! "Codzienność też może być fajna" - czytamy w najnowszym Katalogu IKEA 2018. W tym sezonie wybijają się głębokie kolory, złote akcenty i tropikalne detale. Osią domu staje się salon.

W czasie prezentacji nowego katalogu w Kuchni Spotkań IKEA podpytaliśmy gości wydarzenia, za co cenią znaną markę. - Uwielbiam ten design. Co roku podbija moje serce. Dodatkowo, meble i dodatki są w takiej cenie, że większość z nas może sobie na nie pozwolić. Sam cenię np. elementy ogrodowe - mówi w rozmowie z portalem Naszemiasto.pl kucharz Mateusz Gessler.

W Kuchni Spotkań mieliśmy okazję przyjrzeć się nowym projektom. Malowaliśmy obraz, inspirowany najnowszymi kolorami z kolekcji IKEA 2018. - Każdy może zostawić tutaj swój złoty ślad. Obraz zawiśnie w Kuchni Spotkań IKEA. Będzie więc dziełem nas wszystkich - tłumaczyła nam malarka Iva Białopiotrowicz.

Czytaj więcej: Tramwajowa rewolucja. Te inwestycje odmienią kilka dzielnicIgnacego Niemczyckiego, rzecznika sieci szwedzkich sklepów zapytaliśmy, czego możemy się spodziewać po nowym salonie, który buduje się na warszawskiej Woli. "Dla nas jest to dość specjalny projekt. To pierwsza IKEA, która powstaje w miejscu, które już istnieje. Chcemy,aby to miejsce przyciągało warszawiaków i dawało im możliwość zainspirowania się różnymi rozwiązaniami. Oczywiście staramy się tak działać już teraz, w naszych innych sklepach. Ale na Woli położymy na to szczególny nacisk."

Ikea na Woli otworzy się w przyszłym roku. Ale już w przyszłym tygodniu, przy Marszałkowskiej 89 wystartuje Ikea dla Firm. Centrum przeznaczone specjalnie dla biznesu.

- Chcemy pokazać nasze produkty, które uważamy, że tak samo dobrze sprawdzają się w biurach, jak i w domach. Będziemy mieli tam specjalne aranżacje, które pokażą jak produkty IKEA można wykorzystać w przestrzeniach biurowych. Do tego będą też inne usługi specjalnie dla klientów biznesowych takich jak np. możliwość płatności fakturą za zakupy. Oczywiście potem zapewniamy transport i ewentualny montaż - podkreśla Ignacy Niemczycki.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!