Nowy serial z Zakościelnym okazał się hitem

Serial zadebiutował w lutym na antenie TVP 1 i cieszy się coraz większą popularnością widzów.
 FOT. PIOTR SMOLINSKI / POLSKAPRESSE

Produkowany przez ATM serial "Strażacy", który zadebiutował na antenie TVP 1 w lutym, cieszy się dużą popularnością. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, ogląda go średnio 2,8 mln osób, co jest nie lada osiągnięciem, taki wynik dał produkcji miano lidera rynku telewizyjnego. "Strażaków" ogląda więcej osób niż nadawany rok temu "Komisarz Alex".

Serial "Strażacy" opowiada o strażaku Adamie - w tej roli Maciej Zakościelny - który wyprowadza się z Warszawy i rozpoczyna pracę w ochotniczej straży pożarnej na prowincji. W serialu grają też m.in. Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Olaf Lubaszenko.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Wideo

redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.03.2015, 21:17

Nie cierpię Wesołowskiego, chodzi jak nadęty indyk lub jakby kij połknął.

21.03.2015, 21:16

Kompletne dno.

20.03.2015, 19:57

gdyby w naszych jednostkach byli tacy przystojni strażacy to było by na kim oko zawiesić :D

20.03.2015, 13:46

Ta i butla z powietrzem na parę godzin akcji ,masakra

20.03.2015, 10:25

hit? chyba na parafii...

20.03.2015, 10:02

W tym serialu prowadzenie akcji nijak pasuje do rzeczywistości,a dowodzący akcją podaje polecenia tak, jakby zastanawiał się co ma w danym momencie zrobić.W rzeczywistości jest całkiem inaczej np.dowódca nie mając łączności z rotą powinien wysłać drugą ekipę bo mogło coś się stać pierwszej rocie,a do pożaru hali przemysłowej straż wysyła od razy kilka wozów gaśniczych a nie tylko dwa.

20.03.2015, 06:43

popieram pamelę, ten film to jest patologia szyta na miarę naszego społeczeństwa!

19.03.2015, 19:16

Kiedyś nie było tylu seriali, były za to programy popularno naukowe itp. Teraz powstaje tyle tego badziewia. Po co!!! żeby aktorzy mieli zajęcie!!!!! to taki zatrudniak dla marnej klasy aktorzyn!!!

19.03.2015, 16:20

chyba dla tych z IQ poniżej 20....

19.03.2015, 14:39

kompletna kiszka...

19.03.2015, 12:25

Jak dla mnie za dużo podstawowych błędów no i przekaz stereotypowy o osp Można było się bardziej postarać.

19.03.2015, 10:52