Premiera: 27 czerwca 2008 Produkcja: Nowa Zelandia 2007 Czas projekcji: 93 min. Dystrybucja: VIVARTO sp. z o. o., ul. Franciszkańska 8/2, 00-214 Warszawa tel: + 48 22 35 39 602, fax: + 48 22 35 39 603 E-mail: ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Premiera: 27 czerwca 2008
Produkcja: Nowa Zelandia 2007
Czas projekcji: 93 min.

Dystrybucja:
VIVARTO sp. z o. o., ul. Franciszkańska 8/2, 00-214 Warszawa
tel: + 48 22 35 39 602, fax: + 48 22 35 39 603
E-mail: dystrybucja: pawel@vivarto.pl
promocja: joanna@vivarto.pl
www.vivarto.pl

Vivarto przedstawia produkcję Whenua Films

New Zealand Film Commission oraz Unison Films pt. ORZEŁ kontra REKIN
Tytuł oryginalny: Eagle vs Shark

Reżyseria: Taika Waititi
Scenariusz: Taika Waititi
Zdjęcia: Adam Clark
Muzyka: Phoenix Foundation
Montaż: Jonathan Woodford-Robinson
Produkcja: Cliff Curtis, Ainsley Gardiner


1_00.jpg

Film pod patronatem serwisu NaszeMiasto.plWYSTĘPUJĄ:

Jemaine Clement: Jarrod
David Fane: Eric Elisi
Craig Hall: Doug Davis
Loren Horsley: Lily
Rachel House: Nancy
Joel Tobeck: DamienO FILMIE:
Oryginalne love story rodem z Nowej Zelandii.


Lily McKinnon (Loren Horsley) jest dziwaczną kelnerką, która nigdzie nigdy nie pasuje. Źle mówi, źle chodzi, źle się ubiera – wszystko robi źle. Ma za to w sobie sporo optymizmu. Choć nie ma przyjaciół, potrafi być najlepszą przyjaciółką. We śnie i na jawie marzy o romantycznych uniesieniach. Pewnego dnia doznaje olśnienia. Mężczyzna, który każdego dnia zamawia u niej hamburgera, ma nad ustami dokładnie taki sam pieprzyk jak ona. To więcej niż znak. To ciemny, mały, cudowny pieprzyk! Jarrod Lough (Jemaine Clement) jest jednak bardziej zainteresowany jej koleżanką. Nie zawraca sobie głowy dziwną dziewczyną i jej dziwnym pieprzykiem. Jest mistrzem gier wideo! Zawsze pełen determinacji, choć nigdy nie wie, jakie naciskać guziki. Ostatnią dekadę spędził na planowaniu zemsty na prześladowcach ze szkoły średniej.

Kiedy tych dwoje spotka się na party pod hasłem „Przebierz się za swojego ulubionego zwierzaka”, staną oko w oko jako anemiczny rekin i wyleniały orzeł. Lily poświęci wszystko, aby zdobyć swojego wyśnionego orła… Stanie się wiernym pomocnikiem Jarroda, który całe życie szykuje się do wielkiej walki ze szkolnym wrogiem. Będzie towarzyszyć mu w podróży do rodzinnego miasta, nawet jeśli okaże się, że w namiocie pewnego dnia zabraknie dla niej miejsca. I choć orzeł nie poleci tak wysoko, jak planował, okaże się, że Lily i Jarrod pasują do siebie, jak... robaczywe jabłko i ogryzek.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!