W rolę Kelly wcieliła się Gemma Arterton. Powierzenie jednej z głównych ról świeżo upieczonej absolwentce szkoły RADA mogło wydawać się ryzykowne. Nie do końca, według reżysera Barnaby’ego Thompsona.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W rolę Kelly wcieliła się Gemma Arterton. Powierzenie jednej z głównych ról świeżo upieczonej absolwentce szkoły RADA mogło wydawać się ryzykowne. Nie do końca, według reżysera Barnaby’ego Thompsona. Kiedy tylko zobaczyliśmy Gemmę, po prostu wiedzieliśmy, że ona ma to coś, co powinna mieć Kelly. Miała tę niezwykłą pewność siebie, która jest kluczową cechą Kelly.

O roli Talulah Riley, która wcieliła się w postać nowej uczennicy, przeciwniczki Kelly, Oliver Parker mówi: Najważniejszą rzeczą w postaci Annabelle Fritton jest to, że choć na początku robi wrażenie naiwnej, aktorka grająca ją musiała pokazać, że jej postać nie jest słaba, aby późniejsza przemiana była wiarygodna. Musiała pokazać tę silną stronę Fritton. Mamy wrażenie, że Talulah oddała w pełni to, o co chodzi w „Dziewczynach z St Trinian”.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!