"Bądź bardziej bezpieczny" jest przewodnikiem przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, który zawiera informacje i wykaz środków, które pomogą Ci w przygotowaniu na wypadek większości ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
"Bądź bardziej bezpieczny" jest przewodnikiem przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, który zawiera informacje i wykaz środków, które pomogą Ci w przygotowaniu na wypadek większości niebezpiecznych zdarzeń oraz w zaplanowaniu zabezpieczania domów i mieszkań.

Znajdziesz tu informacje i wskazówki, które mogą wydać Ci się oczywiste. Jednak w przypadkach niebezpieczeństw często zapomina się o tych najprostszych i najskuteczniejszych sposobach zabezpieczenia.

Mamy nadzieję, że przewodnik ten ocenisz jako przydatny i nigdy nie będziesz musiał z niego skorzystać. Chcemy, żebyś starannie planując przygotowanie na wypadek nagłego niebezpieczeństwa czuł się spokojny i był bezpieczny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!