Pomnik "Poległym i Pomordowanym na Wschodzie" Pomnik "Poległym i Pomordowanym na Wschodzie"

Uroczystości z okazji 75. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę odbywają się na Muranowie (© https://pl-pl.facebook.com/infoulice )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To już 75. rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. 17 września odbędą się uroczystości państwowe przed Pomnikiem "Poległym i Pomordowanym na Wschodzie" na ul. Muranowskiej na odcinku od ul. gen. W. Andersa do Bonifraterskiej. Uroczystości będą wiązać się z utrudnieniami w ruchu na ul. Muranowskiej i ulicach przyległych.

Jezdnia południowa ul. Muranowskiej zostanie wyłączona z ruchu od godz. 6.00 do 24.00, jezdnia północna zaś od godz. 12.00 do 21.00. Zakaz parkowania pod groźbą wywiezienia auta na koszt właściciela będzie obowiązywał całą dobę na ul. Muranowskiej oraz Bonifraterskiej po stronie Polonii.

Zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji. W godz. 6.00-24.00 autobusy linii 116 i N44 w kierunku pętli Wilanów, Dw. Centralny będą kursowały ul. Dawidowskiego, Słomińskiego, Międzyparkową i Bonifraterską, a w godz. 12.00-21.00 autobusy linii 116 zmienią trasę również w kierunku pętli Chomiczówka i będą kursowały ul. Świętojerską i Andersa.

Czytaj też: Sala Kongresowa będzie zamknięta ponad dwa lata

Także 17 września w godz. 18.00 – 21.00 planowane jest zgromadzenie publiczne przed gmachem Ambasady Federacji Rosyjskiej skąd nastąpi przemarsz trasą: Belwederska – Al. Ujazdowskie – Piękna – Jazdów – Ambasada Niemiec.

Podczas przemarszu autobusy będą kierowane na trasy objazdowe. W przypadku braku możliwości przejazdu ul. Al. Ujazdowskimi na odcinku Bagatela – Piękna, swoje trasy zmienią autobusy linii 116, 118, 166, 180, 222, 503 i E-2. Natomiast w przypadku zablokowania ul. Pięknej na odcinku Al. Ujazdowskie – Wiejska inaczej pojadą autobusy linii 107, 159 i 187.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych zgromadzeniami publicznymi można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod TYM adresem lub na Facebooku. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie ZTM.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!