Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Goławinie koło Czerwińska (Mazowieckie) na drodze krajowej nr 62 Włocławek-Płock-Warszawa zderzyły się w czwartek rano dwa samochody ciężarowe z naczepami. Trasa była zablokowana. Wprowadzono objazdy przez Wyszogród i Zakroczym.

Jak poinformowała PAP Iwona Pawłowska z policji w Płońsku, w miejscu, gdzie doszło do zderzenia, przywrócono w południe normalny ruch pojazdów w obu kierunkach.

Czytaj także: Kapitan samolotu zmarł w czasie lotu z Warszawy do Pragi

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca ciężarowego mana z naczepą, jadąc od strony Warszawy, stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej, pokrytej śniegiem nawierzchni drogi. Naczepa mana uderzyła w jadący z przeciwka, kierowany przez obywatela Białorusi, samochód ciężarowy volvo, również z naczepą.

Na widok wypadku, jadący za jednym z samochodów ciężarowych kierowca tico, wykonując manewr hamowania, nie zapanował nad autem, które wjechało do przydrożnego rowu.

W wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Po zderzeniu kierowca mana został zabrany do szpitala na badania, ponieważ uskarżał się na ból w klatce piersiowej.

Czytaj także: Wisłostrada: BMW uderzył w karetkę

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drogach.

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!