Zaginął dziennikarz TVP Warszawa [ZDJĘCIE] Zaginął dziennikarz TVP Warszawa [ZDJĘCIE]

Zaginął dziennikarz TVP Warszawa [ZDJĘCIE] (© ksp warszawa)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z mokotowskiej komendy poszukiwali zaginionego Marcina Włodarskiego. Mężczyzna 2 września 2014 roku wyszedł z mieszkania na warszawskim Ursynowie i przez kilka dni nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Miał problemy osobiste. Znaleziono go 11 września, w stanie nietrzeźwym, obok siedziby Telewizji Polskiej. Prosił o pomoc.

informacji policjantów wynika, że 41-letni Marcin Włodarski w dniu 2 września 2014 roku około 8.00 wyszedł z domu na terenie Ursynowa i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w jasne spodnie typu jeans, lnianą marynarkę koloru brązowego, granatowe buty sportowe marki ECCO. Posiadał przy sobie brązową aktówkę.

Czytaj też:
Budowa metra, pomnik "Solidarności" i siedziba muzeum


Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny prosimy o kontakt z mokotowskimi funkcjonariuszami pod numerami tel. 22 603 11 28, całodobowo 22 603 11 55, bądź pod numerem alarmowym 997 z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać na adres: mokotow@policja.waw.pl.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!