18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

One Finger Selfie Challenge podbija social media [tylko dla dorosłych, 18+]

Zasada działania jest prosta. Wystarczy zrobić sobie nagie selfie przed lustrem, zakrywając bardziej intymne obszary ciała palcem. Jak to zrobić? oczywiście, odpowiednio manipulując perspektywą. Im zdecydowanie się to udało. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię.
 instagram.com/one_finger_selfie_official

Zobaczcie też: [Pin Up Candy: Na scenie myślę o seksie

width="1280" height="720" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="">](http://warszawa.naszemiasto.pl/magazyn/artykul/pin-up-candy-na-scenie-mysle-o-seksie,3917235,t,id.html)

Wideo

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.12.2016, 17:01

Przeraża mnie głupota pokolenia facebooka i instagrama.

02.12.2016, 17:07

Kur wa same deski

02.12.2016, 04:59

Jak się jest głupim jak but, to jako jedyną alternatywę (baaardzo trudne słowo...) dla wyuzdanej głupoty w postaci nagich "selfie" widzi się od razu zdjęcia trupów...
Zniknij dzieciaku, byle szybko, lub już dziś weź udział w jakimś "world darwin prize challenge".

02.12.2016, 01:11

Dobre. Gdybym obejrzał wszystkie, reklama wyświetliła by się 11 razy.

01.12.2016, 17:02

debilizm już im się w głowach pop....... może selfie z rachunkami ??? kto ma najwyższe ????? ten wygrał

01.12.2016, 16:58

Też tak myślę. Smaczne by było, gdyby zabrali te palce!

01.12.2016, 14:04

kiedy będzie one suicide challenge? Nie zawiedźcie dzieciaki!

01.12.2016, 12:34

I kto tu jest debilem ??? Przeszkadza ci że ktoś robi sobie gołą fotkę ??? Jego sprawa , nikogo nie krzywdzi. A dla ciebie rozwiązaniem jest wojna. To zerknij sobie debilu do sieci , zobacz sobie zdjęcia z Syrii, Iraku, zwały trupów z II wojny światowej. Tym chcesz zastąpić gołą fotkę ??? Lecz się.. No ale ten "szacunek do Boga" dużo tłumaczy. Jak się ma szacunek do największego ( przynajmniej bajkowego ) mordercy i okrutnika to czego się spodziewać...

01.12.2016, 11:51

co za debile masakra, ludzkosc naprawde nie ma co robić, selfie tu selfie tak , selfie nago, selfie ze zwłokami, selfie z mózgiem twojego ukochanego zwierzaczka...naprawde ludzie to najgorsze debile świata, wojna przydała by się by naładować do doopy ludziom troche szacunku do własnej osoby i do Boga,.