Rochstar Crew, organizator Orange Warsaw Festival, opublikował na swoim Facebooku tajemniczą grafikę, która może oznaczać, że organizatorzy wzięli sobie do serca uwagi festiwalowiczów.

Już w czerwcu było wiadomo, że miejsce festiwalu może ulec zmianie. Większość uczestników muzycznego wydarzenia nie była zadowolonaz akustyki Stadionu Narodowego. Niektóre hity nawet nie brzmiały jak one, przez kiepskie nagłośnienie.

Czytaj też: Orange Warsaw Festival 2014. Stadion Narodowy przeprasza mieszkańców

Organizatorzy, Rochstar Crew opublikowali grafikę, która sugeruje, że miejsce festiwalu może ulec zmianie, a sama formuła jest w stanie zmienić się w przypominającą tą Open'erową - z polem namiotowym i festiwalowym życiem.

Szczegóły poznamy 24 września. Co o tym myślicie?

Czytaj też: Orange Warsaw Festival [ZDJĘCIA]. Tak się bawiliście!
Czytaj też: Orange Warsaw Festival. Limp Bizkit, Kasabian i David Guetta [FOTO]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  mam stulejkę na waginie (gość)

  Odnoszę wrażenie, że ksywka autorki STUL może oznaczać, że powinna ona stulić pysk, a jej przełożony (o ile ktoś taki istnieje) powinien o p i e r d o l i ć jej wszystkie paluchy, by nigdy już nic nie napisała.

  stulej (gość)

  Pani autorka powinna chyba pójść na weekendowy kurs dziennikarski. Dawno nie wiedziałem tak nierzetelnego artykułu opartego tylko i wyłącznie na plotce z portalu społecznościowego. Zero pracy wykonanej by dotrzeć do jakiekolwiek informacji. Wartość newsowa tego tekstu jest bliska zeru. Wstyd, po prostu, wstyd.