Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2014 rozpocznie się wieczorem w sobotę 1 marca a zakończy w niedzielę nad ranem. Impreza w jednym czasie będzie prowadzona na 32 basenach w całej Polsce. W stolicy nocne pływanie będzie się odbywać na basenie przy Potockiej.

32 baseny w całej Polsce i 1100 uczestników - tak zapowiada się najwieksza, masowa impreza pływacka w kraju.

Otyliada 2014Otyliada to Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki. Może w niej wziać udział każdy, bez względu na wiek, płeć, czy stan cywilny. Zawody zaczną się w sobotę wieczorem 1 marca a zakończą w niedzielę o 6 rano.

Zapisay do Otyliady zakończyły się już 10 lutego, jednak organizatorzy zapowiadają, ze każdy z basenów przygotowuje dodatkową pulę osób, któe będą mogły wziąć udział w maratonie.

- W tej chwili do startu w Otyliadzie zapisało się 11 chętnych. Na basenie wydzielimy specjalnie dla nich dwa tory - mówi Piotr Lipka z Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Żoliborz.

Czytaj także: Veturilo wraca. Rowery miejskie będą dostępne już od 1 marca

Na każdym z basenów na najmłodszeych, najstarszych i na najliczniejszą rodzinę będą czekać nagrody związane z Otylią Jedrzejczak.
Organizatorzy Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2014 marzą, aby wzorem Nocy Muzeów, chociaż raz w roku pływalnie zapełniły się chętnymi do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!