Pamiętacie jeszcze te polskie seriale z lat 80.? Kiedyś to były hity!

redakcja

Też tęsknicie za starymi, polskimi serialami? Zobaczcie te najlepsze, który przyciągały rzesze Polaków przed telewizory.

Niektóre często są powtarzane w telewizji, o innych trochę zapomniano. Zobaczcie, jakie seriale w Polsce kręcono w latach. 80.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Źródło: CNN Newsource/x-news

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.06.2017, 20:32

Do inn4 (gość) Co ty facet powtarzasz jakieś pierdoły. Już cię widzę, jak w latach 80-tych ciężko tyrałeś. Naoglądałeś się czarno-białych zdjęć i filmów, to wszystko ci się wydaje szare. Nawet zieleń. Filmów zagranicznych nie było? To gdzieś ty się chował? Na pewno nie w Polsce. Jak już chcesz zaistnieć, to napisz coś sensownego, a nie powtarzaj bzdur. Teraz masz super seriale zwłaszcza "Plebanię" w przerwach między reklamami.

15.10.2015, 16:58

W Londynie...........

14.10.2015, 20:47

Jaki poziom intelektualny widzów - takie seriale. Celebryci i celebrytki. Byle jaki bałwan zagra, nagra i jest celebrytą, Smutne to, ale prawdziwe.

13.10.2015, 14:34

A gdzie "Polskie drogi" ?

23.07.2015, 10:50

Jak nie było czegoś lepszego to tamte seriale były dobre, można było śmiać się w domu bo w pracy (przy taśmie akord), sklepach (pustki i zdobywanie żarcia jak przywiozą towar) i na ulicy (szare ubranka, kolory wyexportowane za granicę) smutny real był. Filmy zagraniczne prawie niedostępne za wyjątkiem tych dopuszczonych do kin przez cenzurrrrę Video dopiero się pojawiało w domach gdy niezamożni brali je na kredyt rozpasając tym banki :(

23.07.2015, 10:33

"Pogranicze w ogniu" NIE JEST serialem z lat 80'!!! Wtopa na całego!!!

17.07.2015, 14:36

Prawie wszystkie zasługują na miano "kultowych" nie to co teraz wp..aja nam TV publiczna, gdzie byle chłam wydziamgany na kompie przez żądnego kasy popeliniarza/rkę po 10 nachalnie emitowanych odcinkach jest KULTOWY...