Patriotyczne tatuaże - oni naprawdę kochają Polskę! [GALERIA]

Niektórzy nie wyobrażają sobie, żeby w każde narodowe święto nie wywiesić flagi. Inni nie mogą zrozumieć, jak można nie wstać podczas śpiewania hymnu i nie manifestować dumnie swojej narodowości. Oni nie potrafili oprzeć się temu, żeby na swoim ciele dać wyraz swojego patriotyzmu. Prace tego typu zbiera na swoim fanpage'u profil . Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.12.2017, 18:47

Jesteś taki głupi, że trzeba Ci to tłumaczyć? Widać, że zamiast do szkoły na historię chodzić wolałeś z podobnym sobie piwko spijać w parku i ludzi zaczepiać. Ale skoro trzeba to pokrótce wyjaśnię. Auschwitz, Oświęcim weź kumpli i jedź tam, a zabaczysz i nie myśl jełopie, że tylko Żydzi tam gineli. A co bylo, jest i będzie symbolem faszyzmu? Swastyka! A ten koleś jej nie mógł sobie wydziarać, bo prawnie jest to zabronione, to jest obnoszenie się z tym symbolem jak byś nie zrozumial, więc strzelił sobie tfu znak, który według mnie do swastyki nawiązuje i to jest KALANIE GODŁA POLSKIEGO ignorancie!

10.07.2016, 20:00

ludzie ze wsi Żurawlów pokazali co to jest patriotyzm :
https://www.youtube.com/watch?v=K0PolVoVerM
lub obrona miejsca pamięci Reduty Ordona:
https://www.youtube.com/watch?v=kw2A-7q3NTE

10.07.2016, 18:56

Doskonale pamiętam czasy,kiedy marzeniem było mieć paszport i móc wyjechać poza kraj.Ty synku możesz poczytać o tym tylko i wyłącznie w wikipedii, tudzież słuchać mądralińskich,którzy podczas konkretnych awantur siedzieli grzecznie w domku.Nie,to jest mój kraj i zbyt długo walczyłem o jego wolność, aby poddać się takim matołkom jak ty,skierowanym tylko i wyłącznie czystą konsumpcję.Bo tylko to umiesz w życiu robić.A tak na marginesie: co zrobisz jak ci internet wyłączą?

10.07.2016, 17:07

Jakim trzeba byc cwiercinteligentem,zeby pisac,ze obnoszenie sie z symbolami narodowymi to "faszyzm"....ja rozumiem,ze niektorzy ,pochodzenia (tego od smierdzacego warzywa) nienawidza wszystkiego co Polskie,ale tu jest byla i bedzie Polska.Paszporty maja?To do widzenia ,jak sie nie podoba.Nikt nikogo na sile trzymal nie bedzie ani sie dostosowywal,to obcego
" widzimisie".Droga wolna.Tak sie konczy czytanie Szechtera i ogladanie mediow,ktorych zadaniem nie jest informacja,tylko propaganda i wywieranie wplywu.Teoria spiskowa?To dlaczego Niemcy nie pozwalaja przejmowac swoich mediow?Łyso,prawda?

10.07.2016, 17:02

Ales ty głupi.....

10.07.2016, 15:34

Patriotyzm się nie liczy w Polsce . W Warszawie komuniści nadal modlą się w Pałacu Kultury i Nauki - największym pomniku Stalina w Polsce a w Wieluniu komuniści chodzą modlić się przed pomnik dwóch sobaczych żołnierzy - ruskiego katyniaka i polskiego ubowca .

10.07.2016, 14:44

Nie, to instynkt stadny i przypodobanie się grupie. A w grupie czują się silni. Silny lider zazwyczaj chodzi w garniaku i nie ma tatuaży.

10.07.2016, 12:34

i na tym ma polegać patriotyzm? A ja myślałem, ze dzisiejszy patriotyzm to płacenie podatków, dbanie o otoczenie, kupowanie polskich produktów, myślenie o przyszłości swoich dzieci...............

10.07.2016, 09:13

Hahahah. Patrioci! Kazcie jednemu z drugim zaspiewac hymn polski od początku do końca... zapewne znają tylko jedna zwrotkę, albo wcale. A te falangi na tle orła Białego to czysta profanacja godła. Wstyd! Łyse pustaki bez szkoły, ale prezes takich lubi, to dla niego wierne, tępe pieski.

09.07.2016, 22:50

Buk, chonor i pół litra ... Patriotyzm!...

09.07.2016, 07:27

Profanacja godła i tyle.

08.07.2016, 19:46

No to są bardzo dobrzy kandydaci do bojówek pod nazwa Obrona Terytorialna Kraju. Naczelny wódz ich z chęcią przyjmie w szeregi TOK i PiS.

08.07.2016, 16:48

Ciekawe ilu z tych łysych "patriotów" wie, kto z kim walczył w Powstaniu Warszawskim.

08.07.2016, 16:21

Faszystowskie tatuaże, faszyzm nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.

Pozdrawiam.

08.07.2016, 14:08

To teraz poproszę o wytłumaczenie, co do patriotyzmu ma kalanie polskiego godła faszystowską falangą?

08.07.2016, 14:01

Droga redakcja, CZY WY JESTESCIE NORMALNI? TAKI TYTUL DO ORŁA I LOGO NOP? SKINHEADZI KOCHAJA POLSKE! BRAWO!

08.07.2016, 13:52

fajni ludzie, popieram

08.07.2016, 13:05

W Polsce nie ma takiego zjawiska.

08.07.2016, 11:38

Kochają nie tyle Polskę, ile polski faszyzm...

08.07.2016, 11:07

inaczej

08.07.2016, 11:04

na tej "łysej pale" nie pasującej do narodowej symboliki, może Orzeł wytatuowany, ale już flaga onr to zwykła kalkomania. ściema na kilometr.

08.07.2016, 10:07

Dowiedzcie się najpierw, co znaczy falanga, a później nazywajcie ludzi ją tatuującą patriotami...