Patronat MM: Whitney Houston Symfonicznie w Sali Kongresowej [konkurs]

Magiczny spektakl łączący potężne brzmienie orkiestry symfonicznej, energię chóru gospel i metafizykę baletu. [konkurs rozwiązany]

Patronat MM Warszawa

Konkurs rozwiązaliśmy w komentarzach. Wszystkim fanom Whitney bardzo dziękujemy za udział. Zwycięzcom życzymy by magiczne chwile obcowania z twórczoscią jej Talentu były niezapomniane. :)
Inne konkursy znajdziecie w serwisie [

Konkursy MM Warszawa

](http://www.mmwarszawa.pl/tags/konkursy+mm+warszawa). Zapraszamy!


Whitney Houston - znana na całym świecie diva muzyki pop, obdarzona wyjątkową skalą głosu. Projekt jest requiem dla gwiazdy, która odeszła nagle 11 lutego 2012 w Beverly Hills.

Whitney Houston była najczęściej w dziejach muzyki nagradzaną artystką. Jej niezwykły głos poruszał ludzi na całym świecie i był tak rozpoznawalny, że Whithey była nazywana pseudonimem "The Voice" (ang. Głos). Jej płyty na całym świecie sprzedały się w ponad 170 milionach egzemplarzy, a magazyn Rolling Stone uznał Whitney za jedną ze stu gwiazd wszech czasów. Wg zestawienia magazynu Billboard Whithey Houston jest na czwartym miejscu na liście stu najpopularniejszych artystów. 

Whitney Houston Symfonicznie

28 listopada będzie można przeżyć muzykę Whithey raz jeszcze. Whithey Houston Symfonicznie to requiem dla gwiazdy. W Sali Kongresowej zabrzmią utwory Whitney w wykonaniu znakomitych wokalistów, instrumentalistów, z udziałem tancerzy, akrobatów. Wszystko przy akompaniamencie fenomenalnej gry świateł i nowoczesnych multimediów. W sumie na scenie stanie 120 artystów, nie tylko z Polski.

Szczegółowe informacje i bilety

na stronie projektu

oraz

Facebooku

.

UWAGA! KONKURS!

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na Whithey Houston Symfonicznie w Sali Kongresowej, 28 listopada.

By zdobyć jedno z zaproszeń, należy zarejestrować i zalogować się w portalu MM Warszawa. W komentarzu napiszcie dlaczego to właśnie do Was powinno trafić zaproszenie.

Autorzy najciekawszych wpisów otrzymają zaproszenia. Na odpowiedzi czekamy do 20 listopada 2012 r.

Pozostałe konkursy znajdziesz w naszym serwisie: Konkursy MM Warszawa


* Uwaga: konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników. Przed wpisaniem komentarza należy się zalogować. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Warszawa.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Warszawa) lub podmiotów od niej zależnych.

MM Warszawa

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2015, 12:44

Przepraszamy za opóźnienie . Obrady były burzliwe, aby wyłonić 5tkę zwycięzców...

UWAGA UWAGA oto ONI:

zuchluk
bojan21
michalmatysiak
gingermarta22
Borja

Życzymy niezapomnianych wrażeń ;)

Sprawdźcie maile!

17.01.2015, 12:44

konkurencyja ogromna . i ciężko wybrać może

17.01.2015, 12:43

HALO HALO CZY SZANOWNE REDAKTORSTWO SPI TAM?. no ileż można czekać na rozwiązanie konkursu?

17.01.2015, 12:43

Droga Redakcjo. kiedy możemy spodziewać się wyników owego konkursu?

17.01.2015, 12:43

Paskudna sprawa.... Przydałby mi się bilet na ten koncert ponieważ przy piosence WH (i have nothing) tańczylismy pierwszy taniec na naszym weselu a teraz niedawno była nasza rocznica o której trochę zapomniałem. Byłby to chyba najlepszy prezent i na rocznicę ślubu i na przeprosiny...

17.01.2015, 12:43

Whitney i Robin Hood. Robin Hood ze znacznym stażem
został Whitney ochroniarzem
zanim zaszczytu tego dostąpił
do różnych czynności kiedyś przystąpił
biegał w zielonych rajtuzach,
lecz głos Houston usłyszał w Syrakuzach

rzucił wnet chałturę starą
by nie była mu przywarą
gajer wcisnął nowoczesny
by autorkę chronić pieśni

gwiazdy, blaski reflektory
scena, pieśni, damskie chory
toż to wszystko go spotkało
ja też chcę by tak się stało!

nie chcę w domu umrzeć z nudy
skoro nawet Robin Hooody
chodzą na koncerty wszelkie
jeśli dacie dzięki wielkie!

17.01.2015, 12:43

Whitney Houston.. Nie jestem kino- maniakiem, nie jestem kulturo- żercą,
ale mam nos, który zawsze wskazuje mi ciekawy, dobrze zapowiadający się kierunek wydarzeń .
I tym razem mnie nie zawodzi , czuję, że to będzie wieczór wydarzeń i emocji.
Jeśli obdarujecie mnie tymi wejściówkami, będziecie wiedzieli, kto będzie najbardziej uśmiechniętym uczestnikiem tego wieczoru.bo
WHITNEY HOUSTON - dla mnie była i zawsze będzie największa i jedyna.
Nikt nie jest w stanie jej dorównać ani jej zastąpić.
To Whitney Houston otworzyła moje serce na muzykę, nauczyła wrażliwości.
W każdy swój występ wkładała całe swoje serce.
Jej nadzwyczajny piękny ciepły głos, w którym wyczuć można było ducha gospel soul, wzruszał do łez.
Zawsze towarzyszyła mi jej muzyka i ten mocny cudowny głos, którym z taką lekkością operowała - Wraz z nią odeszły te piękne czasy lat 80' i 90' kiedy mieliśmy po te naście.. i dzieścia.. lat i na każdej prywatce leciały jej największe przeboje. Przegrała życie, ale otworzyła miliony serc....

17.01.2015, 12:43

wyniki. chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie rozwiązanie konkursu??

17.01.2015, 12:43

USIĄŚĆ ZAMKNĄĆ OCZY I USŁYSZEĆ - I Will Always Love You. Chciałabym usiąść sobie w Sali Kongresowej zamknąć oczy i usłyszeć I Will Always Love You bo ta właśnie piosenka z miejsca przywołuje w mojej głowie obraz Whitney Houston. Nie chcę tu pisać o jej głosie, wielkości, talencie , sławie i życiu bo mamy to jeszcze wszystko głęboko w pamięci. Chciałbym napisać dlaczego ja chcę i marzę by znaleźć się w Sali Kongresowej na tym koncercie . A odpowiedz jest banalnie prosta , bo taka prosta zwyczajna kobieta z prowincji nigdy nie przeżyła czegoś tak wspaniałego i jak nie wygram tych biletów to pewnie nigdy nie będę w kongresowej na niczym . Kilka dni po tym koncercie są Mikołajki czy ja mogłabym dostać swój prezent trochę szybciej by spotkać się Whitney Houston !

17.01.2015, 12:42

Zawsze będziesz w moim sercu.... Byłaś, jesteś i będziesz w moim sercu...Twoja muzyka będzie nieśmiertelna...Mimo Twoich wzlotów i udapków nie byłaś "Every Women" byłaś wyjątkową kobietą o niebiańskim głosie...dla mnie divą muzyki pop.
Dlatego proszę pozwólcie zrealizować mi moje marzenie i pragnienie i wybrać się na ten cudowny koncert w niezwykłej gospelowej oprawie...To cudowne i jedyne takie wydarzenie i niesamowita okazja by znów móc poczuć tą siłe głosu, ducha jej muzyki, i czuć jej obecność!

17.01.2015, 12:42

dziecięce wspomnienia . Jako 10 letnia dziewczynka byłam wielką fanką Whitney Houston. Pokój był wyklejony po sufit plakatami artystki. Miałam jedną kasetę z jej muzyką, której słuchałam bez przerwy, próbując ją naśladować i tak narodził się mój pol-english. Święta Bożego Narodzenia 1992 roku zapamiętam do końca życia, dostałam od mamy na kasecie wideo film "Bodyguard", który mam sprowadziła zza granicy. Później premiera w polskiej telewizji, kolejne kasety, płyty i tak do dzisiaj. Sprawilibyście mi najpiękniejszy przedmikołajkowy prezent tym zaproszeniem. Oczywiście na koncert zaprosiłabym moją mamę, naprawdę na to zasługuje.

17.01.2015, 12:42

być blisko Ciebie w tej chwili.... Całe życie czekałam na jej koncert w Polsce - marzyłam żeby móc w nim uczestniczyć, nieudało się..
Teraz moim jedynym marzeniem móc usłyszeć ten koncert w wersji symfonicznej gdzie utwory Whitnej będą prezentować
inni muzycy.
Byłam kiedyś na tego typu koncercie, więc wiem że robi spore wrażenie.
Chciałabym pójśc na ten koncert, bo byłam ogromną fanką Whitney.. najpierw Mercury, potem Jackson, a teraz Ona..
Moi najwięksi artyści sceny muzycznej odeszli..
Byłoby dla mnie ogromnym wyróżnieniem gdybym mogła w ten sposób uczcić pamięć wokalistki.
Dzięki biletom mogłabym nietypowo spędzić wieczór, móc delektować się wspaniałą muzyką, bo muzyka jest całym moim
życiem chociaż nie jestem muzykiem. Uwielbiam natomiast tańczyć i słuchać muzyki nieustannie. Myślę, że ona
nadaje naszemu życiu sens.
Chciałabym dostać bilety tak po prostu, bo fajnie byłoby coś wygrać.

17.01.2015, 12:41

CELEBROWANIE I ROZKOSZOWANIE. muzyka mi w sercu i duszy gra.
jest więcej niż moją miłością.
jest moim ukojeniem, radością, smutkiem żalem i złością...

a że na co dzień sączy się jedynie z głośnika, to wygranie tych biletów umożliwi mi celebrowanie i rozkoszowanie się każdym dźwiękiem...

17.01.2015, 12:41

Dlaczego ja?. Bo jest zimno, jesień zrobiła się zimowa, ludzie pozamykani siedzą w domach, a kubek herbaty to nudne towarzystwo na dłuższą metę.

17.01.2015, 12:41

uzasadnienie.
Kochankiem muzyki jestem
Więźniem głosu mocnego i sługą jego barwy
Miłośnikiem świateł scenicznych
I mrocznej loży w teatrze
Marzycielem jestem
I łowcą co z łuku chce nutę ustrzelić
Pijakiem, co spija uszami melodii strumień
By pragnienie swe ugasić
Politykiem nie jestem
Nie kapłanem, nie bogiem
Ot zwyczajnym śmiertelnikiem
Który czeka na bilety tuż za rogiem …..

17.01.2015, 12:41

to nam w duszy gra. muzyka, którą wykonywała Whitney Houston a przede wszystkim jej nieprawdopodobny głos dodawał i dodaje ludziom skrzydeł a ja chciałabym takie skrzydła ............

17.01.2015, 12:41

to nam w duszy gra. muzyka, którą wykonywała Whitney Houston a przede wszystkim jej nieprawdopodobny głos dodawał i dodaje ludziom skrzydeł a ja chciałabym takie skrzydła ............

17.01.2015, 12:41

Dlaczego Bóg zabrał nam Whitney do Anielskiego chóru ? DLACZEGO ? . Dlaczego Bóg zabrał nam Whitney do Anielskiego chóru ? DLACZEGO ?
Głos Whitney Houston zasilił pewnie jakiś anielski chór gospel i dziś rozchodzi się po niebiańskich łąkach dając radość w niebie . A co dla nas ? A dla nas zagubionych owiec na tym grzesznym ziemskim padole jest właśnie ten koncert , by dostać choć namiastkę tego co straciliśmy. Sala kongresowa i ten unikatowy wyjątkowy koncert, bo poświecony wyjątkowej piosenkarce podczas którego usłyszymy na pewno jej największe przeboje.
Whitney Houston w nowych symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na tą okazje. Usłyszymy muzykę , która w tym wyjątkowym przedsięwzięciu zyska nowe przestrzenie i wymiary. Będzie to na pewno fascynujący spektakl dźwięku, światła , multimediów. Wierzę i marzę , że mogłabym się znaleźć i uczestniczyć wraz z innymi fanami i sympatykami twórczości Whitney Houston na tym niepowtarzalnym koncercie. To byłoby spełnienie moich marzeń móc posłuchać i odnaleźć nowe barwy i brzmienia największych przebojów, takich jak: One moment in time, All at once, Run to you, I have nothing, Saving all my love for you, I wanna dance with somebody, I will always love you i wiele wiele innych. Spełnijcie moje marzenia !

17.01.2015, 12:41

miałam kiedyś kasetę.... Są głosy i są głosiska, są wykonawcy dźwięków i są piosenkarze, są ludzie obracający się wokół sztuki i artyści. Whitney należała do tej drugiej grupy ludzi...Byłoby czymś niesamowitym dal mnie posłuchać jej jak kiedyś...A wiem o czym mówię, bo jako mała dziewczynka zachłystywałam się piosenkami Whitney, miałam nawet kasetę magnetofonową z jej utworami. Poza tym film "Bodyguard" z jej udziałem i muzyką w tle oglądałam setki razy...

17.01.2015, 12:41

chłopak audiofil. mój facet jest audiofilem i bardzo lubi chodzić w różne miejsca posłuchać muzyki, gdzie jest fajne atmosfera akustyczna. Myślę że bardzo by się ucieszył gdyby mógł zbadać właściwości akustyczne sali kongresowej, zwłaszcza przy repertuarze W. H.

17.01.2015, 12:40

Queen Of The Night jest tylko jedna. If tomorrow is judgement day
I wanna dance with somebody
Over and over I've dreamed of this night
Could I could I have this kiss forever?
because I'm every woman It's all in me
I have nothing, nothing, nothing
If I don't have you
My love is your love
I wanna feel the heat with somebody
its not right but its okay
when You belive
I will always love you
I look to You
mmwarszawa.pl

17.01.2015, 12:39

Ponieważ:. Jestem równolatkiem Whitney...to znaczy jej twórczości. Zadebiutowała w 1985 roku, wtedy też się urodziłem. Można powiedzieć więc, że jej muzyka towarzyszyła mi od zawsze. I mimo, że jestem facetem, to jednak bardzo wrażliwym, wrażliwym na piękno. A w Whitney wszystko było piękne: jej głos, uroda, osobowość. Jej piosenki zawsze towarzyszyły mi gdy się zakochiwałem i wtedy gdy traciłem miłość. Jej utwory najlepiej potrafiły oddać nastrój, który nosłem wtedy w sercu. Słuchając jej, czułem niemożliwy do opisania dreszczyk. Chciałbym poczuć go raz jeszcze.

17.01.2015, 12:39

jesien. a ja po prostu mam dola, zostawil mnie facet z ktorym planowalam spedzic reszte zycia, zgubilam radosc zycia i szukam sposobu na poprawienie humoru. Jesienne wieczory mi nie pomagaja. Wpadlam w jakas depresje i probuje sobie pomoc.
Po prostu.

17.01.2015, 12:39

Because...,,There All Broken Hearts Go...". Troszeczkę zmieniłam tytuł jednej z piosenek Whitney (oryg.,Where do broken hearts go'), zamieszczając ją w tytule, by móc pokazać, jak jej muzyka wpływa na ludzi, szczególnie tych o wrażliwym sercu. Dla mnie osobiście istniała zawsze, kiedy przeżywałam wielkie emocje związane z uczuciami, z własnymi przełomami w życiu, w chwilach, gdy bliska mi była tylko poduszka, gdy zalewałam się łzami, za kimś na kim mi zależało i w chwilach gdy potrzebowałam ukojenia czy nowego przypływu siły, by móc walczyć dalej o marzenia, o siebie, a czasem o każdy dzień.Udział w tym koncercie jest dla mnie czymś ważnym...dlatego postanowiłam wziąć udział w tym konkursie.Chciałabym poczuć Jej Magię...magię przekazu, który da się tak naprawdę opisać wszystkim, ale poza słowami...

17.01.2015, 12:39

List od mojej żony "Whitney".... To było dawno temu. Pokłóciliśmy się...
Pozostawiła mi na stole list.
Jego treść ukazała mi to, na co byłem wcześniej głuchy...
"Jeżeli postanowiłabym zostać
Byłabym tylko przeszkodą na twojej drodze
Więc odejdę, lecz wiem
Że będę myśleć o tobie z każdym moim krokiem
A ja zawszę będę Cię kochać
Zawsze będę Cię kochać
Ciebie, mój drogi, Ciebie..."
W jednej chwili przeszył mnie dreszcz i pobiegłem jej szukać...
Teraz już wiem, że był to cytat jej ulubionej piosenki.
Naszej piosenki...
Jesteśmy już małżeństwem wiele lat. Szczęśliwym małżeństwem.
Nie wiem, jak potoczyłyby się nasze życia, gdyby nie słowa w "I Will Always Love You"...?
Sądzę, że podwójne zaproszenie na koncert symfoniczny Whitney, byłby piękną i romantyczną niespodzianką dla mojej żony...