Brian Frasier Moore to perkusista Madonny, a na co dzień występuje także u boku samego Justina Timberlake'a. 11 kwietnia gwiazda poprowadzi warsztaty w Warszawie, a później wystąpi dla stołecznej publiczności.

Warsztaty z perkusistą odbędą się 11 kwietnia o godzinie 19.00 w Galerii Freta, na ul. Freta 39. Wiadomo, że po nich artysta zaprezentuje swój talent i wystąpi w jednym z warszawskich klubów w ramach jam session. Organizatorzy imprezy nie zdradzają jednak na ten moment więcej informacji (pojawią się wkrótce
- Bilety w cenie 50 zł na Klinikę Briana (czyli warsztaty z muzykiem) można zakupić w Galeria Freta lub dokonując przelewu na wskazane w opisie wydarzenia konto - tłumaczą organizatorzy. Ilość miejsc jest ograniczona.Brian Frasier-Moore na swoim koncie ma współpracę z takimi gwiazdami, jak: The Whitehead Brothers, Les Nubians, Jill Scott, Glenn Lewis, Aaliyah, Usher, Goodie Mob, Patti LaBelle, George Howard, Vivian Green, Bruce Parham(Gospel), Ernie Sanders(Gospel), Steve Middleton(Gospel), Vikter Duplaix, Kenny Gamble and Leon Huff, Billy Paul, Bunny Sigler,Teddy Pendergrass, James Poyser, Backstreet Boys, Justin Timberlake, Ciara, Eric Benet, Ginuine, Toni Braxton, Keny "Babyface" Edmonds, Christina Aguilera, Janet Jackson, Madonna, Timbaland (THE WORST) czyQueen Latifah. Teraz będzie okazja, żeby spotkać się z gwiazdą w Warszawie!">tutaj).

- Bilety w cenie 50 zł na Klinikę Briana (czyli warsztaty z muzykiem) można zakupić w Galeria Freta lub dokonując przelewu na wskazane w opisie wydarzenia konto - tłumaczą organizatorzy. Ilość miejsc jest ograniczona.Brian Frasier-Moore na swoim koncie ma współpracę z takimi gwiazdami, jak: The Whitehead Brothers, Les Nubians, Jill Scott, Glenn Lewis, Aaliyah, Usher, Goodie Mob, Patti LaBelle, George Howard, Vivian Green, Bruce Parham(Gospel), Ernie Sanders(Gospel), Steve Middleton(Gospel), Vikter Duplaix, Kenny Gamble and Leon Huff, Billy Paul, Bunny Sigler,Teddy Pendergrass, James Poyser, Backstreet Boys, Justin Timberlake, Ciara, Eric Benet, Ginuine, Toni Braxton, Keny "Babyface" Edmonds, Christina Aguilera, Janet Jackson, Madonna, Timbaland (THE WORST) czyQueen Latifah. Teraz będzie okazja, żeby spotkać się z gwiazdą w Warszawie!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!