Pharrell Williams w Warszawie. Znamy pierwszą gwiazdę festiwalu Pozytywne Wibracje, który w tym roku, po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie. Na Pepsi Arenie wystąpi Pharell Williams! To wielka gwiazda światowej muzyki! Festiwal już 20 czerwca na Pepsi Arenie.


Pharrell Williams w Warszawie. Zagra na Pozytywnych Wibracjach na Pepsi AreniePharrell Williams gwiazdą czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival! Polski festiwal prezentujący muzykę z pogranicza soul, r'n'b i funk tym razem odbędzie się w Warszawie, 20 czerwca 2014 roku na stadionie Pepsi Arena. To kolejny występ Pharrella w naszym kraju.

Czytaj także: Pozytywne Wibracje Festival 2014 odbędzie się w Warszawie

Pozytywne Wibracje, najlepszy polski festiwal prezentujący muzykę soulową, funk & r'n'B, w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie. Gospodarzem festiwalu będzie stadion warszawskiej Legii przy Łazienkowskiej 3.

Na poprzednich edycjach festiwalu występowały takie gwiazdy, jak między innymi Angie Stone, Seal, Raphael Saadiq, Brand New Heavies, De Phazz czy tacy znakomici polscy artyści jak Ewa Bem, Ania Rusowicz, Poluzjanci z Kubą Badachem, Marcin Nowakowski czy Muariolanza.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!