Piękne policjantki pozowały do kalendarza. Możecie je spotkać na polskich drogach!

Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. Piękne stołeczne policjantki możecie zobaczyć na strona specjalnego kalendarza na 2016 rok.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji promuje i pokazuje swoje piękne funkcjonariuszki. W kalendarzu na 2016 rok możemy zobaczyć 12 uśmiechniętych kobiet pracujących w policji. W sumie służbę pełni tam aż 125 kobiet. To co piąty funkcjonariusz w warszawskiej "drogówce".

baw

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.01.2016, 20:28

Co by Polakowi nie pokazano czy zrobiono zawsze będzie źle i nie dobrze. Mnie się podoba kalendarz i to że kobiety nie boją się pracy w Policji. Tak trzymać !!!

18.01.2016, 00:55

wygląda bardziej jak nekrolog niż kalendarz
żenująca grafika i skład na poziomie graficznego przedszkola

17.01.2016, 20:53

Fajne policjantki, nawet czapkę garnizonówkę mają wspólną :) Cieńko z sontami.

17.01.2016, 19:16

A ja znałem kiedyś taką jedną sympatyczną dziewuszkę, studentkę i mam nadzieję już pedagoga resocjalizacyjnego, Dorotkę, która kochała wręcz pracę w KMP Bielsko-Biała

17.01.2016, 09:24

prawda jest taka że kobiety w policji to zmarnowany etat

16.01.2016, 22:32

Jak to się mówi, masz półpartnera na służbie.... Do drogówki na kontrole to się nadają i tylko tyle....

16.01.2016, 22:24

Szkoda mi jej.
Koledzy ją wykonczą ...i to szybko.

16.01.2016, 20:46

Marzec, czerwiec, sierpień, wrzesień...prześliczne dziewczyny, reszta...przeciętna.

16.01.2016, 14:29

Przecież większa cześć tych dupeczek to córeczki komendantów i innych wysoko postawionych funkcjonariuszy policji :)

16.01.2016, 14:03

PRAWDZIWE ...POWOŁANIE :) HAHAHAHAHAHA

16.01.2016, 11:27

https://www.youtube.com/watch?v=f8xgZou8oJc&feature=share

15.01.2016, 09:39

Tylko do kalendarzy się nadają i nie napiszę do czego jeszcze.........

13.01.2016, 21:44

Kobiety ładne ale zdjęcia jakościowo bardzo kiepskie nieprofesjonalne przez co całość moim zdaniem średnio się prezentuje a szkoda bo pomysł bardzo dobry.