(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

4,4 promile alkoholu we krwi i zakaz prowadzenia pojazdów do końca 2013 roku. Mimo to kobieta wsiadła za kierownicę i spowodowała kolizję. Policjanci z piaseczyńskiej drogówki zatrzymali 31-letnią Honoratę K. która uderzyła w zaparkowanego seata. Sprawą zajmuje się sąd.

W poniedziałek, do dyżurnego komendy w Piasecznie wpłynęła informacja o kolizji przy ulicy Jana Pawła II. Ze wstępnych informacji wynikało, że sprawczyni tego zdarzenia jest pod wpływem alkoholu. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres, sprawdzili stan trzeźwości 31-letniej kobiety, która spowodowała kolizję. Jak się okazało miała ponad 4,4 promila alkoholu w organizmie. Jak sięokazało, podczas parkowania swojego auta uderzyła w stojącego obok seata. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Czytaj także: 48-latek śmiertelnie pobił kolegę

Podczas dalszych czynności sprawdzających okazało się, że nietrzeźwa kierująca ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 28 grudnia 2013.

Kobieta odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, złamanie zakazu sądowego, a także spowodowanie kolizji. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!