Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 16-letniego Piotra M. Chłopak urządził karczemną awanturę dzisiejszej nocy w mieszkaniu rodziców. Policjanci zatrzymali krewkiego nastolatka i przewieźli do izby wytrzeźwień.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 16-letniego Piotra M. Chłopak urządził karczemną awanturę dzisiejszej nocy w mieszkaniu rodziców. Policjanci zatrzymali krewkiego nastolatka i przewieźli do izby wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Około 1.00 północnoprascy mundurowi zostali wezwani do mieszkania w budynku przy ul. Ząbkowskiej. Telefonująca kobieta powiedziała policjantom, że syn wrócił do domu około północy i zaczął się kłócić z ojczymem. Później agresję skierował przeciwko niej. Do tego demoralizuje młodsze rodzeństwo. Matka 16latka nie chciała żeby chłopak pozostał z mieszkaniu, chociaż na widok policjantów wyraźnie się uspokoił. Mundurowi szybko podjęli decyzję o zatrzymaniu i przewiezieniu agresywnego w stosunku do rodziny młodzieńca do izby wytrzeźwień. 16 letni Piotr M. wydmuchał ponad 1,4 promila. Po wytrzeźwieniu chłopcem zajmą się policjanci z referatu ds. nieletnich i patologii północnopraskiej komendy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!