(© Fot. Komenda Stołeczna Policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 28-latki. Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że między kobietą a mężczyzna doszło do awantury, podczas której Tomasz L. chwycił za nóż i ugodził w brzuch swoja partnerkę. Kobieta po przewiezieniu do szpitala zmarła. 29-latek w prokuraturze usłyszał zarzuty zabójstwa. Najbliższe trzy miesiące decyzją sądu spędzi w areszcie. Za ten czyn grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Funkcjonariusze z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 28-latki. Okazał się nim 29-letni konkubent kobiety. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu mężczyzny.

Kilka minut po północy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań miała miejsce awantura, a sprawca posłużył się nożem. O zdarzeniu poinformował jeden z domowników. Oficer dyżurny skierował na miejsce funkcjonariuszy. Wezwano również pogotowie ratunkowe. Po wejściu do mieszkania policjanci ujrzeli leżącą na podłodze w kuchni zakrwawioną kobietę. Poszkodowana natychmiast została przewieziona do szpitala. Niestety, mimo pomocy udzielonej przez lekarzy, kobieta zmarła.

Policjanci, którzy zajęli się wyjaśnianiem sprawy ustalili, że między kobietą a mężczyzną doszło do awantury, podczas której 29-latek ugodził swoja partnerkę nożem w brzuch. Tomasz L. trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 0, 8 promila alkoholu.

W prokuraturze 29-latek usłyszał zarzuty zabójstwa. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Tomaszowi L. grozi nawet najwyższym wymiar kary - dożywotnie pozbawienie wolności.


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!