PKP Cargo zakupiło drony, żeby pilnowały pociągów i... Zdumiewający efekt. Musicie to zobaczyć!

RedakcjaZaktualizowano 
PKP Cargo zakupiło drony, żeby pilnowały pociągów i...
PKP Cargo zakupiło drony, żeby pilnowały pociągów i... youtube.com / pkpcargotv
PKP Cargo zmaga się z problemem kradzieży wagonów, które akurat stoją na bocznicy. Sprawa była na tyle paląca, że spółka kupiła drony, by sprawdzić jak to się dzieje. Efekt jest zdumiewający, musicie to zobaczyć!

Na filmie wyraźnie wydać, w jaki sposób złodzieje "zajmują się" wagonami PKP Cargo. Zdumiewająca jest skala zjawiska, sposób organizacji, a także brawura. Część akcji wymaga sporej sprawności fizycznej i... szczęścia, żeby nie spaść z pędzącego wagonu.

Filmik pojawił się na oficjalnym kanale PKP Cargo: pkpcargotv na Youtube.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.09.01 12:51:19

A ja wiem kto i co w Szczecinku powrót Słupsk -Szczecinek, pełne zbiorniki mają, młodzi, nauczeni przez tatusiów maszynistów starych złodziei.

2016.01.06 17:10:15

Szkoda ze w Polsce nie ma łagrów, mieli by się gdzie wykazać złodzieje

2015.12.30 03:59:51

Oj tak tak... Panie Antoni

Podobno działkami laserowym.

Nie oglądaj więcej Star Wars

2015.12.29 23:31:34

Zaczną do was strzelać skur.ielu to się skończy pajacowanie

2015.12.28 15:02:17

cargo i sok mozecie sobie gruchy walic albo łbami o nastawnie

2015.12.22 13:41:55

A mnie ciekawi ile na skupie można dostać za taki jeden wagon.. Może też ucieknę z tego miasta z nim..

2015.12.18 10:18:47

Spóźnili się bo widać, że filmują już tylko pusta i uciekające wagony.... A miało być tak pięknie. A tak na poważnie to łapać tych złodziei i do Tajgi z nimi !

2015.12.14 06:42:43

Moze i kupili drony ale tylko po to by panowie ze służby ochrony kolei mieli co robic. A tam widac jak wagon wyciąga fiatem 126p no durnoty pisze ten redaktor.

2015.12.11 13:10:36

Panie redaktor to kradną wagony na zdjeciu widac kucającą postać.bierze wagon na plecy i ucieka .

Kogo wy w tych gazetkach internetowych zatrudniacie.

Uciekajace wagony nawet drony nie pomogą panie redaktor zmień dilera bo bierze pan trefny towar.

Poziom artykułów na naszemiasto sięga dna i metr mułu.

2015.12.11 11:50:05

Propaganda jak Korei Północnej xD

2015.12.10 21:07:58

Usprawiedliwiasz złodziejstwo , bez względu na powody , to jest zawsze złodziejstwo

2015.12.10 18:11:18

Ale pic na wodę - fotomontaż !!!!!!!!!!!!

Od dronów nie przybędzie wegla.

Przybędzie biedaków !!!!!

2015.12.10 16:02:43

Jak można ukraść wagon?

2015.12.10 15:13:05

"Inspection of wagons"... a cóż to za poliglota napisy robił?