Rozkład jazdy cz.I
PKS ŁÓDŹ, DWORZEC CENTRALNY | ||||
Przyjazd | Kierunek | Przez | Stan. | Odjazd |
11:15F | Bełchatów | Łask, Zelów | 4 | 16:40NC, 19:10Nm |
6:20U, 7:15F, 8:20U, 8:50A, 9:10F, 10:10F, 10:30N, 11:10F, 12:00U, 12:50A, 13:20F, 14:00U, 15:20F, 16:20N, 16:45U6+, 16:50F, 17:30Um, 18:30N, 20:50U, 22:25F | Bełchatów | Pabianice | 3 | 7:25F, 8:40U, 9:20A, 10:30F, 11:20NC, 11:30F, 12:30F, 13:00U, 13:30F, 14:00U, 14:50U, 16:30F, 17:30U6+, 17:30F, 18:20Um, 19:10N+, 19:50N, 22:30N |
20:48FG | Będków k/Czarnocina | Czarnocin | 1 | 18:20FG |
Bronisławów - Zal. | Czarnocin, Tomaszów Maz. | 1 | 9:30g | |
18:50W | Bronisławów - Zal. | Kurowice, Tomaszów Maz. | 1 | 12:50$ |
7:35F, 9:506+ | Brzeg | Konstantynów, Pęczniew | 6 | 17:30 |
11:50PN | Busko Zdrój | Piotrków, Kielce | 2 | 14:40PN |
10:50UV | Bydgoszcz | Włocławek, Toruń | 7 | 14:00UV |
9:05Fm | Chudoba | Zduńska Wola, Błaszki | ||
10:25UV, 18:50* | Ciechocinek | Łęczyca, Nieszawa | 7 | 7:55*, 12:30UV |
16:55UB | Czarnocin | |||
Czarnocin | Andrespol, Brójce | 1 | 15:10UB | |
10:16L, 13:00F, 15:56L, 17:301567, 20:40U | Częstochowa | Łask, Szczerców | 4 | 6:101567, 11:30L, 17:10L |
11:50Fm, 16:00U | Drzewica | Piotrków, Opoczno | 2 | 13:40L |
10:26Un; | Drzewica | Piotrków, Przysucha | 2 | 13:00Un; |
17:40PwU | Gdynia | Włocławek, Toruń | 7 | 9:10PwU |
9:40U | Gniezno | Łęczyca, Słupca | 7 | 13:20U |
19:307U) | Goszczanów | Szadek, Warta | ||
10:00U, 16:53U | Grójec | Rawa Maz., Biała Rawska | 1 | 13:05U, 18:00U |
9:55PUn | Inowrocław | 7 | 15:30PUn | |
Izbica Kuj. | Łęczyca, Kłodawa | 7 | 13:50F | |
8:30F | Izbica Kuj. | Mazew, Kłodawa | ||
17:00U | Jeżew | Małyń | 6 | 14:20U |
10:37U | Jędrzejów | Piotrków, Włoszczowa | 2 | 15:40U |
9:08U | Kalisz | Zduńska Wola, Błaszki | 5 | 10:50U |
Karpin | 1 | 6:10F | ||
7:35F | Karpin | Andrespol, Brójce | ||
6:45F | Karpin | Andrespol, Kurowice | 1 | 5:20F, 15:30F |
12:55 18:20L | Katowice | Częstochowa | 2 | 10:20U 15:00U |
16:25PUnc, 18:37PU7 | Kielce | Piotrków, Końskie | 2 | 11:30UP, 18:50PUnc |
9:05UP | Kielce | Piotrków, Żarnów | ||
9:50Uh | Kłodawa | Krośniewice | 7 | 11:30Uh |
Kłodawa | Łęczyca, Mazew | 7 | 11:00Uh | |
18:10U | Kociszew | Pabianice, Łask | ||
14:20U, 16:10F | Koło | Grabów | 7 | 8:25U, 9:45F |
18:39U5+ | Koło | Grabów, Umień | 7 | 11:15A, 16:55Um |
8:35Uh | Koło | Łęczyca, Grabów | 7 | 7:00U |
Koło | Łęczyca, Kłodawa | 7 | 15:55U | |
9:45Uh, 18:00Uh | Koło | Łęczyca, Świnice | 7 | 10:25U, 12:20Uh, 18:40Uh |
16:39U | Konin, D.A. | Poddębice, Turek | 7 | 9:05PA |
9:36Um; | Końskie | Piotrków, Żarnów | 2 | 12:30Um;, 19:30U7 |
13:20A, 18:20U+ś | Końskie | Tomaszów M., Opoczno | 1 | 11:00A |
16:10NnP | Koszalin | Toruń, Człuchów | 7 | 7:30LP |
18:35Lf< | Kraków | Piotrków | 2 | 11:20PNnc |
11:40P, 17:40P, 22:40P | Kraków | Piotrków, Katowice | 2 | 7:05P, 12:00P, 18:00P |
15:30L | Kraków | Przedbórz, Jędrzejów | 2 | 8:30U |
16:10NnP | Krosno | Częstochowa, Tarnów | 2 | 9:30LP |
17:25PU | Krynica D.K. | Piotrków, Nowy Sącz D. | 2 | 7:00PU |
19:10NiP | Kudowa Zdrój | Sieradz, Wrocław | 5 | 8:30NlP |
5:15F | Kurowice | |||
Kutno | Łęczyca, Witonia | 7 | 15:45U | |
7:55U, 9:25U | Kutno | Piątek | 7 | 16:50U, 19:45Um |
11:45U | Kutno | Piątek, Żychlin | 7 | 14:15U |
21:45Uł | Licheń | Grabów, Konin, D.A. | 7 | 14:25Uł |
15:20U | Licheń | Świnice, Konin, D.A. | 7 | 5:25U |
10:40PN, 14:10PNm | Lublin | Tomaszów M., Radom | 1 | 12:20PN, 16:25PNm |
17:30UP, 20:09NP | Lublin D.A. | Tomaszów M., Radom D.A. | 1 | 5:30UP, 8:20NP |
8:30Fm | Lututów | Łask, Sieradz | ||
7:30P | Lwów | Piotrków, Rawa Ruska | 8 | 18:35P |
7:556, 12:25U | Łask | Pabianice | 4 | 19:40+U, 21:00U |
17:00P~ | Łeba | Bydgoszcz, Lębork | 7 | 12:00P~ |
7:45* | Łęczyca | 7 | 19:10* | |
7:47A<, 15:17A, 15:47A | Łódź ul. 11 Listopada | |||
11:50U | Mława | Kutno D.K., Płock, D.K. | 6 | 14:00U |
16:45U, 21:35U+ś | Nowe Miasto | Kurowice, Inowłódz | 1 | 7:30A6, 10:30U, 15:40Unś |
7:25N, 10:40N, 14:40U | Nowe Miasto | Ujazd, Inowłódz | 1 | 9:00U, 14:00N, 18:00N |
Odrzywół | Piotrków, Drzewica | 2 | 17:00U | |
8:05A, 17:15L+ś, 19:25U+ś, 21:55N | Odrzywół | Tomaszów M., Inowłódz | 1 | 11:30L, 14:30Unś, 16:00N |
18:30Pb | Olsztyn | Płock, Nidzica | 7 | 6:30Pb |
19:30Ls | Opoczno | Piotrków | 2 | 21:00Ls |
Opoczno | Piotrków, Mniszków | 2 | 14:50L | |
9:50Fm | Opoczno | Tomaszów M. | ||
15:50U | Opoczno | Tomaszów M., Inowłódz | 1 | 10:00U |
11:07U | Opole | Sieradz, Kluczbork | 5 | 14:00U, 17:40Um |
14:42Um, 19:45UP | Opole | Sieradz, Olesno | 5 | 7:40UP |
11:02PU, 15:27PNn | Ostrowiec Św. | Piotrków, Starachowice | 2 | 13:50PU, 17:20PNn |
**
Legenda**
$ - kursuje w letnie wakacje
szkolne z wyjątkiem świąt i niedziel
% - nie kursuje od 11.VII do 31.VIII
) - kursuje 26.XII i poniedziałek wielkanocny
* - kursuje od piątku do poniedziałku od 15.VI do 24.IX 2001
+ - kursuje w dni świąteczne - niedziele i święta
/ - nie kursuje 11 listopada
1 - kursuje w poniedziałki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
: - nie kursuje w Wielka Sobotę
; - nie kursuje 1,2,3 maja
< - kurs przelotowy - kasa nie prowadzi sprzedaży
A - nie kursuje w niedziele i święta
B - kursuje codziennie oprócz sobót
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - nie kursuje 24, 25, 26, 31.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
G - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych od poniedziałku do piątku
w dni robocze
L - nie kursuje 25, 26.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy
N - nie kursuje 25.XII i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
P - kurs pośpieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25.XII, Nowy Rok i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
V - kurs pośpieszny
W - kursuje w okresie wakacji szkolnych
- nie kursuje na odcinku Konin-Licheń od 15.XII do 15.IV
^ - kursuje w niedziele od 27.V do 30.IX
a - nie kursuje 2 stycznia
b - kursuje od 1.VII do 31.VIII
c - nie kursuje 26.XII
e - nie kursuje 01, 03.V, Boże Ciało, 15.VIII, 01,11.XI
f - nie kursuje 27.XII
g - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych
h - nie kursuje 24.XII
i - nie kursuje w drugi dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
l - nie kursuje 24.XII, oraz Wielką Sobotę
ł - nie kursuje na odcinku Konin-Licheń w okresie od 13.XI do 15.IV
m - nie kursuje 24 i 31.XII
n - nie kursuje 24 i 31.XII. oraz Wielką Sobotę
o - nie kursuje 23.XII i 30.XII
ó - kursuje 1.XI
p - kursuje codziennie od 15.VI do 7.IX
s - kursuje w piątki, soboty i niedziele
ś - nie kursuje w Boże Ciało
v - nie kursuje w soboty przypadające w dni świąteczne
w - kursuje od 8.IX do 14.VI
ź - kursuje co drugi miesiąc na przemian z PKS Pabianice
| - nie kursuje w okresie wakacji za wyjątkiem świąt i niedziel
~ - kursuje codziennie od 24.VI do 31.VIII
góra9 ulubionych miejsc kleszczy w ciele
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?