Przed nami kolejna edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Jednym z wydarzeń towarzyszących będzie wyjątkowy koncert Pauliny Przybysz z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 11 maja i zostanie poprzedzone występem zespołu Żelazne Waginy. Dalsza część artykułu poniżej.

W ramach 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity odbędzie się koncert Pauliny Przybysz z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej. 11 maja o godzinie 20:45 festiwalowiczów rozrusza zespół "Żelazne Waginy", by o 21:30 powitać na sceny dwie legendy polskiej sceny muzycznej - Paulinę Przybysz oraz Katarzynę Nosowską.

Koncert wokalistki zespołu Hey Katarzyny Nosowskiej oraz Pauliny Przybysz, która niemal dwie dekady zachwycała głosem w takich zespołach jak Sistars czy Pinnawela, jest częścią programu piątej edycji Placu Defilad, startującym w tym roku pod hasłem „Plac Kobiet”. W dniach 11-13 maja ta centralna cześć Warszawy w ramach 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity zostanie oddana kobietom, a pod Pałacem Kultury i Nauki pojawią się tabliczki z nową nazwą przestrzeni „Plac Kobiet 1”.

Prócz wyjątkowych, wzbudzających emocje filmów i koncertów, w ramach festiwalu filmowego odbędą się też debaty i dyskusje, warsztaty (m.in. m.in. maraton wpisywania do Wikipedii haseł o obrończyniach praw kobiet czy warsztat hafciarski: Odhaftuj się! – współorganizowany z Amnesty International Polska) oraz pokazy filmowe powiązane z prawami kobiet na świecie.


Zobaczcie też: Roztańczony PGE Narodowy. Gwiazdy muzyki disco porwały publiczność! [ZDJĘCIA]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!