Plan Warszawy. Przegląd portali zawierających mapę stolicy

Plan Warszawy. Przegląd portali zawierających mapę stolicy. W większości kiosków i księgarni w Warszawie można się zaopatrzyć w plan Warszawy. Jednak, czy to nie przeżytek? Czasy, kiedy kupowaliśmy papierowy plan Warszawy dawno minęły i pewnie prędko nie powrócą.

Plan Warszawy. Przegląd portali zawierających plan stolicy
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Plan Warszawy. Przegląd portali zawierających plan stolicy (© Fot. Bartek Kosiński/Polskapresse)

Plan Warszawy to zjawisko naturalne w sieci. Wciąż przybywa rozwiązań elektronicznych. Plan Warszawy w sieci to zjawisko, można powiedzieć, naturalne. Mapa w Twoim telefonie, smartfonie, tablecie? Czemu nie. Prezentujemy najpopularniejsze strony w sieci z planem Warszawy w roli głównej.

Plan Warszawy: tu go znajdzieszwww.mapawarszawy.pl – interaktywny plan Warszawy. Zawiera także zdjęcia i opisy ciekawych miejsc w stolicy. Na tej stronie można znaleźć informacje o dzielnicach Warszawy, urzędy, adresy, wydarzenia, informacje. Można się połączyć ze stroną komunikacji miejskiej - ZTM Warszawa.

www.warszawa.aula.pl – to strona zawierająca nie tylko plan Warszawy. Za jej pomocą łatwo i szybko wyszukasz ulice Warszawy, wyznaczysz trasę po Warszawie. Na stronie znaleźć można również najważniejsze informacje o mieście.

Plan Warszawy. Przegląd portali zawierających mapę stolicyww.mapa.targeo.pl/Warszawa/miasta – to mapa Warszawy wraz ze spisem ulic i punktów użyteczności. Szczególną zaletą tej strony jest informacja o aktualnej sytuacji na warszawskich drogach. Funkcja ta pozwala ominąć największe korki w stolicy.

www.mapa.zumi/warszawa - jeden z najbardziej popularnych portali tego typu. Zawiera wszelkie informacje o Warszawie i obiektach znajdujących się w mieście.

Czytaj więcej: Zumi Warszawa. Jedno miejsce w sieci, mnóstwo informacji

www.warszawa.plan.pl – tu oprócz planu Warszawy znajdziemy także stronę przewodnika po stolicy.
∨ Czytaj dalejwww.mapa.um.warszawa.pl – strona urzędu m. st. Warszawy. Zawiera serwisy mapowe. Oprócz planu Warszawy, znajdują się także serwisy: Warszawa Dzisiaj, Historyczna, Własność – informacje o samej mapie, Plany zagospodarowania, Cmentarze, Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości. Strona zawiera także przydatne linki.

www.warszawa.planmiasta.info – na tej stronie znajdziesz mapę Warszawy, dodatkowo z punktami gastronomicznymi, hotelami i firmami, darmowe katalogi z możliwością umieszczenia swojej firmy, pensjonatu czy restauracji.

Plan Warszawy. Historyczne mapywww.trasbus.com/planywarszawy.htm - plan Warszawy dla pasjonatów. Strona zawiera archiwalne plany Warszawy. Historia Warszawy na mapie rozpoczyna się od roku 1908, kończy na 1993. Portal zawiera ciekawe przewodniki po stolicy z okresu drugiej wojny światowej. Niektóre mapy zachowały się tylko we fragmentach. Portal to kawał porządnej historii Warszawy.

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię