Intensywne opady deszczu i silny wiatr. Tak będzie dziś przez cały dzień Intensywne opady deszczu i silny wiatr. Tak będzie dziś przez cały dzień

Intensywne opady deszczu i silny wiatr. Tak będzie dziś przez cały dzień (© naszemiasto.pl)

Czwartek, 13 lipca, nie zapowiada się słonecznie. Przez cały dzień czekają nas intensywne opady deszczu i silny wiatr. Uważajcie na drogach! Od rana w związku z taką sytuacją miało miejsce wiele kolizji. Sprawdźcie, jaki komunikat wydało IMiGW odnośnie pogody w Warszawie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał oficjalne ostrzeżenie pierwszego stopnia. To oznacza, że na terenie województwa mazowieckiego przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. IMiGW zaleca ostrożność i prosi, aby kontrolować wszelkie komunikaty wydawane przez instytucje.

Zobacz też: Ulewy w Warszawie. Całe miasto zalane [ZDJĘCIA]

13 lipca w czwartek możemy liczyć się z utrudnieniami na drodze. Tego dnia będzie padać, możliwe są też lokalne burze. Zapowiadany jest też silny wiatr o prędkości od 20 km/h do 35 km/h, z porywami do 80 km/h, z północnego zachodu.

Jeśli macie zdjęcia związane z tematem, którymi chcielibyście się z nami podzielić - czekamy na nie na: warszawa@naszemiasto.pl.


Zobaczcie też:
Cacofonia Milano. Biznes dwóch sióstr ze sztuką w roli głównej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!