Już wkrótce w Warszawie wyjątkowe wydarzenie. W jednym miejscu zostanie zaprezentowana cała gama sprzętu i akcesoriów fitness. Będzie to także doskonała okazja, aby spotkać się z przedstawicielami tej dynamicznie rozwijającej się branży i wziąć udział w treningach ze specjalnie zaproszonymi goścmi.Międzynarodowe Targi Branży Fitness i Wellness to biznesowe wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć najnowocześniejszy sprzęt i akcesoria wykorzystywane w branży, spotkać się i porozmawiać z biznesmenami, ale także zdrowo i aktywnie spędzić czas - dla wszystkich gości targów organizatorzy przygotowali pokazy i zajęcia ze specjalnymi goścmi.

Czytaj też: Michał Kwiatkowski wrócił do kraju. Kolarski mistrz świata wylądował na Okęciu

Treningi poprowadzą Natalia Gacka i Akop Szostak. Wśród zaproszonych osób znaleźli się także Michał Karmowski, Steve Feinberg, Jacek Bilczyński i Mariusz Mróz. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć też specjalne pokazy pole dance z Patrycją Cieślak i Lejdis Studio, wziąć udział w treningu funkcjonalnym, obejrzeć popis umiejętności kulturystycznych Łukasza Kazimierczaka, spróbować bodyART-u oraz treningu blackroll. Coś dla siebie znajdą też zwolennicy ćwiczeń w przestrzeni miejskiej - organizatorzy przygotowali specjalny trening street workout.
Odbędzie się również pokaz mody sportowej, na którym zostaną zaprezentowane najnowsze trendy i wzory.

Czytaj też: Siódmiak otwiera akademię w Warszawie. Będzie trenował najmłodszych

Poza treningami, uczestnicy targów, chcący zainwestować w branżę fitness, będą mogli wziąć udział w konferencjach i panelach dyskusyjnych poświęconych rozwojowi tej dyscypliny. Poruszone zostaną między innymi takie tematy, jak: Wellness, strefa zysków czy strat? Jak zarobić a nie stracić, Grywalizacja na rynku fitness czy Pozyskiwanie środków na rozwój biznesu.

Najważniejszym wydarzeniem imprezy jest jednak FIWE Cross Champion. Będzie to początek wielkiej rywalizacji, która w 2015 roku zamieni się w I FIWE Fitness Cross Game. Są to idealne zawody dla miłośników crossfitu i świetna okazja, aby sprawdzić siebie i swoje umiejętności w aż 6 kategoriach. Ponadto podczas imprezy odbędzie się plebiscyt, w którym zostanie wybrany najlepszy produkt targów. Głosować będziecie mogli również wy - odwiedzający targi. Wasze głosy zadecydują o przyznaniu nagrody publiczności. Swoje głosy można oddawać podczas targów oraz na oficjalnym profilu na Facebooku.

Targi odbędą się w dniach 3-4 października w Warszawskim Centrum Expo XXI. Więcej informacji na oficjalnej stronie targów.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!