Polacy lubią seks. “Sztuka kochania” bije rekordy w weekend otwarcia

267 tysięcy widzów zobaczyło najnowszy film Marii Sadowskiej w pierwszy weekend od jego premiery.

Wynik filmu o Wisłockiej to tegoroczny rekord oglądalności podczas otwarcia. Historie życia Michaliny Wisłockiej, seksuolożki, pisarki i edukatorki seksualnej obejrzało w weekend otwarcia ponad ćwierć miliona widzów. To jeden z lepszych wyników polskiego filmu. W historii pobiło go tylko 3 obrazy.

Najnowsze dzieło Sadowskiej pokazuje skomplikowany portret kobiet zmagającej się z problemami zawodowymi i osobistymi. Wisłocka żyje w związku z mężem i swoją przyjaciółką, w trudnych realiach stara się wychowywać dzieci, dzieląc czas pomiędzy bycie matką i edukatorką seksualną, która za sprawą bestsellerowej Sztuki Kochania stara się odmienić życie erotyczne Polaków.
W filmie wystąpili m.in. Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

Zobacz też:

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Śmiech, łzy i seks. Dużo seksu [RECENZJA]

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.04.2017, 14:46

Film warty obejrzenia,bardzo polecam. Jest to zupełnie inny schemat filmu niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni.

11.03.2017, 04:06

Polacy lubią seks? Chyba przy piwku pogadać sobie lubią... No, raczej.

14.02.2017, 16:55

Oj już hejt na mój temat a przede wszystkim na moją osobę, skąd Ty możesz wiedzieć, że mam kupę w głowie. Mam prawo napisać ironiczny komentarz, tak samo jak Ty piszesz swoje komentarze. Po to jest forum, że każdy może wypowiedzieć się nawet w ironiczny sposób. Polacy lubią seks jak i pewnie wszystkie narody na świecie. Przecież to wszystko jest takie oczywiste, prozaiczne, życiowe...za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Póki na spadnie na nas jakaś bomba atomowa, w zdecydowanej większości ludzie lubią seks, tylko znowu tak poważnie do tego podchodzić..., to trochę jest przesada...

14.02.2017, 13:24

Kupę to ty już masz. W głowie. Twoja pasja pisanie bełkotu nie na temat...

14.02.2017, 12:06

Moim zdaniem film jest warty obejrzenia, nie rozumiem fali hejtu.
sami zobaczcie: hd-films.pl/41524

14.02.2017, 09:20

Polacy lubią robić kupę. Czekam an film sztuka robienia kupy, może ta prozaiczna czynność stanie się moją pasją...

12.02.2017, 15:29

Pleciesz bzdury z ograniczenia umysłowego. Ksiądz gwałci dzieci, nie potrzebuje flmów, skąd czerpie inspiracje? Z dewiacji zwanej celibatem.

11.02.2017, 19:54

Chyba zdecydowanej większości dewiantów się tak kojarzy, najczęściej ludzi ciemnych skażonych katolicką ideologią nienawiści do wszystkiego czego nie rozumieją lub nie chcą rozumieć, którym przez całe życie wmawiano że seks to zło konieczne. Każdy człowiek obdarzony zmysłami umie i powinien czerpać z niego przyjemność zostawiając ideologiczne religijne brednie tam gdzie ich miejsce - w kościele.

10.02.2017, 12:06

To jest nieprawda. Zdecydowanej większości Polaków seks kojarzy się ze zboczeniem albo dewiacją. Niestety długo nasze społeczeństwo będzie pruderyjne. Obawiam się, że ani książka Michaliny Wisłockiej ani oparty na niej film nie zmieni nic w tej mentalności.

09.02.2017, 09:58

Film wyjątkowo kiepski ale promocja i ogromna reklama robią swoje.No cóż film jak wiele innych drugi raz bym nie obejrzał.

07.02.2017, 17:29

Ale Misiek to ciacho. Nic dziwnego ze się podoba Jarkowi i Antkowi. Ciekawy trojkacik.

06.02.2017, 17:28

Szczególnie wyrafinowany z wodzem.

06.02.2017, 17:02

Szczególnie wyrafinowany seks lubi J Kaczynski , A Macierewicz i Misiek

05.02.2017, 18:24

Tereska tylko na smoleńsku ma orgazmy:-))))

05.02.2017, 18:23

Ten bełkot sam wymyslaś prawdziwy Polaku (idioto)?

05.02.2017, 13:50

Pomyliłaś filmy, to nie jest recenzja twojego ulubionego SMOLEŃSKA Tereska.

05.02.2017, 13:48

Tam nie ma żadnego wyuzdanego seksu :-D bardzo dobry film. No ale jak ktoś jest zboczony to i w "Reksiu" zobaczy wyuzdany seks.

05.02.2017, 11:55

Rozwięzłe,niewyżyte erotomanki;autorka,reżyserka,aktorki...i głodni wyuzdanego seksu amatorzy filmu.

04.02.2017, 14:25

"W filmie wystąpili m.in. Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś." A nie myśleliście, żeby wymienić odtwórców głównych ról? :)