31-letni mężczyzna podejrzany o strzelanie do warszawskich autobusów i tramwajów został zatrzymany przez policjantów. Jacek K. przyznał się do strzelania w kierunku autobusu linii 158.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mężczyzna ostrzeliwał szyby autobusu, jednak na szczęście nikogo nie zranił. Pasażerowie doznawali jedynie otarć skóry. W zatrzymaniu "snajpera" pomogli mieszkańcy Warszawy, jeden z nich powiadomił odpowiednie służby o dziwnym zachowaniu mężczyzny.

Jak na razie nie podano z czego oraz do ilu autobusów strzelał mężczyzna. Jednak wiadomo, że sprawca dobrowolnie podda się każe 1,5 roku więzienia oraz wiadomo, że strzelał jak mówi "dla zabawy".

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie został narażony na koszty wymiany szyb, które uszkodzili chuligani oraz prawdopodobnie podejrzany mężczyzna.

TVN warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!